• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

DreadOut SK (komplet)

DreadOut SK (komplet) 1.01

Gaunt

3. úroveň
Překladatel
81%
Příspěvků
359
Řešení
4
Skóre reakcí
432
Bodů
404
Gaunt přidal nový překlad:

DreadOut SK (komplet) - Slovenský preklad pre DreadOut (časť 0,1,2)

AAA-501.png

DreadOut je hororová adventúra z Indonézie. Napriek tomu, že hra má na dnešnú dobu slabšiu grafiku, tak ponúka zaujímavé spracovanie ázijského duchárskeho hororu bez používania zbraní. Na svoju záchranu máte len svoj foťák a je len na vás, či sa vám podarí z nočnej mory uniknúť.

Preklad hry do slovenčiny bol kedysi čiastočne zrealizovaný, preklad je však s aktuálnou verziou hry nekompatibilný a preto som...

Zjistěte více o tomto překladu...
 

Gaunt

3. úroveň
Překladatel
81%
Příspěvků
359
Řešení
4
Skóre reakcí
432
Bodů
404
Komentář

Gaunt

3. úroveň
Překladatel
81%
Příspěvků
359
Řešení
4
Skóre reakcí
432
Bodů
404
Ahoj,
mám to v pláne niekedy v budúcnosti preložiť. Len keď to vyšlo bolo to vraj dosť zabugované a netuším, ako je na tom hra teraz. Aktuálne chcem dokončiť preklad pre C&C a Tropico 6, plus čakám na dokončenie korektúr pre Sudden Strike 4 a už pol roka mám pripravené nástroje na preklad Brutal Legend.
Zatiaľ Dreadout 2 nemám a čakám, kým to bude s väčšou zľavou.
 
Komentář

Top