• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Novinka Dokončuje se překlad hry Observer: System Redux

Observer_System_Redux_2.jpg

Budoucnost našeho světa je o poznání temnější, než bychom se vůbec odvážili představit. Nejprve lidstvo zdecimoval Nanophage – digitální mor postihující lidi s kybernetickými implantáty, jenž si na své konto během krátké doby připsal tisíce obětí. A pak přišla Válka. Ta svět oslabila natolik, že nezbyl nikdo, kdo by se postavil do jeho čela. Této zoufalé situace pak využily nadnárodní korporace, které převzaly kontrolu a začaly si budovat svá vlastní, morálně pokroucená impéria.

Vy se vžijete do role Observera, policejního detektiva a nástroje korporačního útlaku. Náplní vaší práce je hackovat mysli podezřelých, prozkoumávat jejich sny, odhalovat obavy a extrahovat vše potřebné, co by mohlo pomoci vašemu vyšetřování. Vítejte v roce 2084.


Překlad je kousek před dokončením, všechny texty jsou přeložené, fonty máme upravené a plně funkční. Proběhne nějaký betatest a čeština může vyjít na světlo boží. Kdo jste nehráli původní verzi a cyberpunk je vaše krevní skupina, tak tato hra je vaší povinností. A ti kdo to už hráli můžou s klidným svědomím znovu sáhnout po této veskrze vylepšené verzi s rozšířeným příběhem a můžou si vychutnat nádhernou grafiku ve 4K s využitím ray tracingu.
 

Zemla

Nováček
60%
Příspěvků
183
Skóre reakcí
44
Bodů
297
  • mam komplet novy HW a konecne s RT
  • nehral som povodny observer
  • takze pekne redux s cz, ale az po valhalle.
Dik
 
Komentář

Zemla

Nováček
60%
Příspěvků
183
Skóre reakcí
44
Bodů
297
paypal alebo aspon QR kod pre inet banking by nebol?
 
Komentář

Mayki

5. úroveň
Překladatel
Dárce portálu PH
91%
Příspěvků
587
Řešení
3
Skóre reakcí
1.049
Bodů
905
Ahoj, veškeré potřebné údaje k provedení i mezinárodní platby jsou uvedeny v profilu překladu hry:
https://prekladyher.eu/preklady/observer-system-redux.893/
QR kód umím vygenerovat, ale ten je na konkrétní částku a PAYPAL je uveden v instalátoru češtiny, nicméně stahuje si brutální poplatky za platbu, takže ho beru jako krajní možnost příspěvku. Klidně mi napiš v konverzaci, můžeme to pořešit individuálně tím QR kódem... (y)
 
Komentář

Mayki

5. úroveň
Překladatel
Dárce portálu PH
91%
Příspěvků
587
Řešení
3
Skóre reakcí
1.049
Bodů
905
Tak jsem tam nakonec ten QR kód přidal... ;)
 
Komentář

Zemla

Nováček
60%
Příspěvků
183
Skóre reakcí
44
Bodů
297
to je divne, mobil banking appka mi ho vobec neregistruje :D nevadi, ked sa dostanem k hraniu, pac teraz parim nieco ine podporim prevodom jak vacsinou ked idem hrat nieco s prekladom.
 
Komentář
Top