Dokončený překlad Surviving the Aftermath a Industies of Titan v přípravě

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
822
Skóre reakcí
472
Bodů
554
Nedávno jsem se rozpovídal o strategiích, jejich podobách, formách a představil Airships. No a dnes si k tomu přidáme další strategické kousky, zase poměrně různého vzezření a žánrů.

Jak jistě víte, i díky zdejším novinkám, překladatel Jetro Jetro, se téměř výhradně zaměřuje na indie scénu, kde si vybírá ty podle něho nejzajímavější kousky, které si zaslouží přiblížit českému fandovi. V poslední době, to skoro vypadá, jako by toho neměl dost a tak se rozhodl vstoupit po Anno 1800, výjimce potvrzující pravidlo, do dalších překladů, které se v minulém a tomto roce objevili v předběžném přístupu.

Surviving the Aftermath
Jak název napovídá, je na čase přežít následky apoklaptického jednání lidstva, které i přes veškeré výstrahy samozřejmě pokračuje ve své destruktivní krasojízdě ne milion různých způsobů. Svět po apokalypse bude nemilosrdný a přežijí jen ti nejsilnější, kteří se postaví všem následkům čelem a společnými silami vybudují nový, prosperující svět, novou společnost s nadějí na další život. Nebo ne, nikdo nic nezvládne a lidstvo vyhyne. Klasika.
V SA se budete muset opravdu snažit, aby jste se přežití aspoň přiblížili. V cestě vám bude stát povětšinou neúrodná oblast, radioaktivní spad, elektromagnetické bouře a jiné vlhké sny preppera.
Hra se stále nachází v předběžném přístupu, takže byť profil naznačuje, že je hotovo, stále se bude čeština vyvíjet se hrou a je možné, že bude při aktualizacích potřeba počkat na její dopracování. To jen, aby jste neřekli, že vám to nikdo neřekl.

Profil překladu: Surviving the Aftermath

spacer.gif

Industries of Titan
Je nadějně vypadající výprava na jeden z měsíců Saturnu, kde se lidstvo rozhodlo vybudovat velké soběstačné kolonie a vám byl do ruky svěřen nejen rozvoj společnosti, ale celková správa kolonie. Dalo by se říci, že je to jen jedna z mnoha v poslední době na indie scéně populárních budovatelských strategií za měřených na správu města, ale když se člověk podívá blíže, zjistí, že se tvůrci vydali trochu do hloubky a kromě stavby města jsou tu i prvky produkce, které se skrývají uvnitř jednotlivých budov a přidávají tak další vrstvu s kterou je při rozvoji kolonie počítat. Jedna věc je tedy město, ale druhá produkce, která se skrývá uvnitř jednotlivých budov.
Vývoj hry je na svém začátku a stejně tak i čeština, která se tak zařadí k dalším překladům, které Jetro bude postupně rozšiřovat s vývojem hry.

Profil překladu: Industries of Titan
 
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Top