• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Dokončený překlad Black Mesa

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
835
Skóre reakcí
486
Bodů
554
Po opravdu dlouhé době tu máme dokončenou reinkarnaci dnes už legendárního prvního dílu Half-Life, který se tak připomíná ve fanouškovském remaku Black Mesa. Gordon Freeman se tak znovu, v trochu oblejších a ostřejších pixelech, ujímá svého páčidla, aby se pokusil dostat z katastrofou zmítané laboratoře.
Mladší generace hráčů si tak mohou vyzkoušet na čem vyrůstali jejich rodiče a proč je tak těžké je dnes zaujmout něčím z vycházejících her, když oni byli u samotného zrodu žánru.

Trvalo to sakra let, ale je hotovo a Black Mesa je kompletní včetně výletu na ikonickou planetu Xen. Tedy další jedno dlouhé čekání je u konce a nezbývá než doufat, že čekání na Half-Life 3 nebude marné. I když jeden by si už dneska řekl, že to snad ani vzhledem k tomu šílenému očekávání, radši ani nechce. Kdo ví.

Nicméně pozitivní je, že si můžete staronové dobrodružství připomenout i v českém jazyce, kdy překlad pro vás s týmem připravil překladatel siSINka siSINka.

Profil překladu: Black Mesa
 

siSINka

3. úroveň
Překladatel
54%
Příspěvků
301
Řešení
3
Skóre reakcí
94
Bodů
268
Já doplním, že siSINka na tomhle zdaleka nemá hlavní zásluhy. Spolupracoval jsem spíše na technické stránce a korekturách, hlavní gró práce - překlad - je práce jiných.

Akorát jsem dostal od šéfa pokyn hotovou češtinu pustit ven.
 
Komentář
Top