• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Novinka Dokončení překladu Warsaw

Kromě toho, že nám indie scéna dokáže hledáček na poli nových her kolikrát nepříjemně zaplevelit kde jakým odpadem nevalné kvality, najdou se světlé výjimky, které se nebojí silných, opomíjených témat, inspirované mechanikami z jiných úspěšných kousků.

Nejinak je tomu v případě Warsaw, tahovém RPG, které se nese na vlně silné inspirace velmi úspěšného Darkest Dungeonu. I zde se budete muset vypořádat se zástupy monster, které ovšem nejsou výsledkem tajů mýtických, temných rituálů (i když kdo ví), ale pouhou zrůdnou myšlenkou ovládnutí světa zástupci čisté krve.

Je to tak, hra se tématicky stylizuje do období 2. světové války, konkrétně do Varšavy v době, kdy je okupována armádami nacistického Německa a vy se ujímáte skupinky partyzánů, kteří se vydávají vstříc zástupům okupantů ve snaze je vytlačit z města nebo jim minimálně značně znepříjemnit život.
Budete postaveni do taktického pekla, kde proti vám bude stát nejen nedostatek zdrojů, klesající morálka, ale třeba i prostý fakt, že se odboráři v náročných bojích unaví.

Jak vaše odbojná skupina dopadne a zda se jí podaří si poradit s nekonečnými zástupy nacistů, si již nyní můžete vyzkoušet s kompletní češtinou, která je již nyní k dispozici. Je však nutno podotknout, že je na ní ještě co ladit a kdokoliv se vydá vstříc svému dobrodružství se tak může zúčastnit doladění formou zaslání případných chybek překladateli @morfeus.. v přidružené diskuzi profilu překladu.

Profil překladu: Warsaw
 
Top