• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Divinity Original Sin

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
T

theseus

Návštěvník
Caute, nevite prosim nekdo, jak je to v Divinity s dropem pri snizeni obtiznosti? Ma obtiznost vliv na to co pada ? Ma vyssi obtiznost v necem vyhodu ? Diky za info
 
T

theseus

Návštěvník
hm, díky ... škoda .., pak chybi motivace hrat vyšší obtížnost .. jinak čeština super !
 
T

theseus

Návštěvník
Nevíte ještě někdo jak vyléčit nemoc rot? Dal jsem si nechtene tu rudu do klasickyho batohu a hned jsem onemocnel ...
 

Girtman

Člen
To netušim zkus znova načíst starou pozici. Ta nákaza je mam dojem náhodná já těžim tenebrium a mam ho dokonce v invu a ještě jsem rot nedostal mimo teda quest kde se tomu nevyhnu.
 

Hekimen

Vox Populi
Tým překladyher.eu
Ta nákaza není náhodná, nakazíte se, když nemáte schopnost Tenebrium a seberete jakoukoliv věc z tenebria. Vyléčit se dá jen pomocí Krvavého Kamene.
Ve hře se pak dá schopnost naučit dvěmi způsoby, splněním úkolu pro jednoho občana Stříbrné rokliny nebo nalezením speciální knihy. Během plnění úkolu dostanete na tenebrium speciální truhlu, do které se krom Tenebriové rudy dají vložit i předměty, minimálně, z tenebria, a pak se rotem nenakazíte. (Naučení se schopnosti Tenebrium rot nevyléčí, je potřeba použít Krvavý Kámen.)
 

Uran

Člen
Hoj. Zasekl jsem se pri questu weresheep. Nemam Stardust Herb. Mapy mam prolezle cele a pravdepodobne jsem je posbiral a pak neprozretelne pouzil na vyrobu stardust. Na netu jsem nasel obrazek jak ma rostlina vypadat a je na ni videt kvetinac nekde u zdi baraku - http://divinity.wikia.com/wiki/Stardust .

Muzete mi poradit +- lokace kde by se mela rostlina nalezat?
 

PredatorV

Překladatel
z tohodle pohledu to může být kdekoliv. Problém taky je, že většina Wikiny pochází z alfa a betatestů hry a to bylo všechno jiné :D
Takže tahle fotka je spíš nepoužitelná.
Můžeš zkusit ještě nákupy, jestli to někdo nemá...
 
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
Top