• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Disney Infinity 1.0

Disney Infinity 1.0

C

CharlottinyCestiny

Návštěvník
CharlottinyCestiny přidal/a nový překlad:

Disney Infinity 1.0 - Čeština do dětské akční adventury Disney Infinity 1

Série se odehrává v obrovském měnitelném fantastickém vesmíru, známém jako Toy Box, naplněném hračkovými verzemi ikonických postav Disney, Pixar, Marvel a Star Wars. Každá ze 3 kampaní rozvíjí příběh, jaký jste na televizních obrazovkách ještě neviděli.

Jak už jsme avízovali, tak se nechceme věnovat pouze AAA titulům a hrám pro dospělé (ač nás jich pěkná řádka čeká, viz série Vampire: The Masquearade a Hogwarts Legacy), ale naším cílem je i přiblížit hry našim nejmenším, kteří si myslím...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 

CharlottinyCestiny

Překladatel
Dárce portálu PH
Příspěvků
320
Hodnocení
570
Bodů
100
Máme v týmu novou a moc šikovnou posilu překladatelskou posilu - TheRocka. O to rychleji se překlad dodělá. % upravovat nebudu, nemám absolutně potuchy, kolik je přeloženo. Až bude překlad hotový, tak tam dám 100%. Děkuji za pochopení. :)
 
Top