• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Discworld 2: Missing Pressumed...?!

Discworld 2: Missing Pressumed...?! 1.1

Petr Cejpek

Nováček
Příspěvků
8
Hodnocení
17
Bodů
5
Petr Cejpek přidal nový překlad:

Discworld 2: Missing Pressumed...?! - Druhá adventura ze světa Zeměplochy Terryho Pratchetta.

Překlad je testován na emulátoru ScummVM verze 2.0. Češtinu nainstalujete nahrazením souborů English1.txt a English2.txt v adresáři hry. Překlad je bez diakritiky (původní znaková sada hry to neumožňuje).

Smrť si vzal dovolenou, a tak nastal všeobecný zmatek. Ve druhém díle Zeměplošských adventur se opět opět zhostíte role mága Mrakoplaše a pokusíte se tento problém vyřešit.

Zjistěte více o tomto překladu...
 

Trip77

Nováček
Příspěvků
3
Hodnocení
1
Bodů
3
Děkuji za Discworld 2. Rozhodně si tohle nenechám ujít. Všiml jsem si, že poslední dobou jsou tu nějaké změny. Pro stažení překladu není potřeba být přihlášený a zase když se přihlásím nemohu ohodnotit a poděkovat přímo za konkrétní překlad. Ještě jednou moc děkuiji.
 
P

PetrMostyn

Návštěvník
Dobrý den, nezobrazují se mi správně české fonty viz obrázek. Nějaká rada? Mám Windows 10 64bit, Scummvm 2.1. Děkuji.dw2.png
 
Top