Discworld 2: Missing Pressumed...?!

Discworld 2: Missing Pressumed...?! 1.1

Petr Cejpek

1. úroveň
Člen
45%
Příspěvků
26
Skóre reakcí
57
Bodů
56
Petr Cejpek přidal nový překlad:

Discworld 2: Missing Pressumed...?! - Druhá adventura ze světa Zeměplochy Terryho Pratchetta.

Překlad je testován na emulátoru ScummVM verze 2.0. Češtinu nainstalujete nahrazením souborů English1.txt a English2.txt v adresáři hry. Překlad je bez diakritiky (původní znaková sada hry to neumožňuje).

Smrť si vzal dovolenou, a tak nastal všeobecný zmatek. Ve druhém díle Zeměplošských adventur se opět opět zhostíte role mága Mrakoplaše a pokusíte se tento problém vyřešit.

Zjistěte více o tomto překladu...
 

Trip77

Nováček
57%
Příspěvků
4
Skóre reakcí
1
Bodů
71
Děkuji za Discworld 2. Rozhodně si tohle nenechám ujít. Všiml jsem si, že poslední dobou jsou tu nějaké změny. Pro stažení překladu není potřeba být přihlášený a zase když se přihlásím nemohu ohodnotit a poděkovat přímo za konkrétní překlad. Ještě jednou moc děkuiji.
 
Komentář
P

PetrMostyn

Návštěvník
Dobrý den, nezobrazují se mi správně české fonty viz obrázek. Nějaká rada? Mám Windows 10 64bit, Scummvm 2.1. Děkuji.
dw2.png
 
1 Komentář
Petr Cejpek
Petr Cejpek komentoval
Zdravím. Předně se omlouvám za velmi pozdní reakci - neměl jsem zapnuté notifikace a teprve teď jsem si všiml, že tady něco přibylo. :confused:

K dotazu/problému: Podle obrázku to vypadá, že je to špatně nainstalované - při instalaci by se měl přepsat i soubor DW2.scn (tam jsou předělané fonty) a TITLE.scn (tam je překreslená úvodní obrazovka, čili ta tlačítka na obrázku by měla být česky). To by ale všechno měl dělat instalátor. Jak jste, prosím, instalaci provedl? Pokud přes instalátor, zkusil bych češtinu ještě jednou nainstalovat do nějaké složky vedle a ty soubory pak přepsat ručně.
 

Top