• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Diluvion

M

Mythago

Návštěvník
Mythago přidal nový překlad:

Diluvion - Překlad objevitelské hry s RPG prvky inspirované Julesem Vernem.

diluvion-website-header.jpg

"Diluvion je 3D objevitelská hra inspirovaná Julesem Vernem odehrávající se v mořských hlubinách a obohacena o RPG prvky a napínavé souboje ponorek. Jako kapitán musíte rozšiřovat a řídit svou posádku, zatímco pátráte po tajemstvích minulosti v děsivém i krásném zatopeném světě."

Překlad je dělán pro Steam verzi a s...

Zjistěte více o tomto překladu...
 

GARUSS

Člen
Ahoj držím palce. Ale chcem sa opýtať na jednu vec a to konkrétne na bod
Překlad je dělán pro Steam verzi a s největší pravděpodobností bude k dostání pouze se hrou, nikoli externě.
A čo taký hráči čo majú hru legálne zakúpenú na GoG-u ? budú zasa diskriminovaný ?
 
M

Mythago

Návštěvník
To je čistě na tvůrcích. Já od nich jen dostal texty k překladu, o samotnou implementaci překladu do hry se budou starat oni, takže ti na to nejsem bohužel schopen odpovědět. Každopádně díky za podporu. :)
 

GARUSS

Člen
Áno samozrejme ty za to nemôžeš ja som sa len informatívne pýtal či nevieš či to bude implementované aj do Gog-u.
No nič budeme si musieť počkať a ak nie tak sa hádam niekto nájde čo to zo steamu vytiahne no.
Ale či to bude fungovať je vec druhá no nič počkáme uvidíme :)
Každopádne pevné nervy a chuť to dotiahnuť až do konca nech to trvá aj pol roka. Každá hra s Cz/Sk lokalizáciu sa počíta či už je tá hra dobrá alebo nie.
 

prudislavCZ

Dárce portálu PH
Člen
snad se to povede .... co jsem čet tak plánují brzo vydat masivní aktualizaci, tak sand poslali už texty z té budoucí verze
 
M

Mythago

Návštěvník
GARUSS - Zeptám se tvůrců, jak to vidí. Až mi odpovědí, hodím to do FAQu.
Ono, i když bych nesehnal nikoho na pomoc, by to nemuselo trvat zas tak dlouho - toho textu není moc a jde mi docela od ruky. Druhá věc je, kdy se dostane do hry a jak bude vypadat, protože v podstatě nemám možnost testování a u některých věcí postrádám kontext. No, uvidíme.

prudislavCZ - V to pevně doufám.
 
M

Mythago

Návštěvník
GARUSS - Ve FAQu už máš odpověď na svou otázku, doufám, že potěšující.
 

GARUSS

Člen
Ďakujem ti za tvoju rýchlu reakciu. Takúto odozvu som úprimne ani nečakal čo ma o to viac potešuje :)
 

Rivers

Nováček
Ahoj, hru už mám minimálně půl roku zakoupenou na steamu bude čeština dostupná i pro tyto hrače kteří už hru vlastní? díky za případné info
 
M

Mythago

Návštěvník
GARUSS - všechna chvála náleží vývojářům, s nimiž je radost komunikovat, poněvadž odpovídají vždy a maximálně do několika málo hodin. V tomhle případě to byla dokonce asi jen půl hodina.

Rivers - pokud se nepletu, tak po zakoupení nějaké hry na Steamu dostáváš další aktualizace už zadarmo, ne? Pokud ano, tak čeština bude součástí některé z dalších verzí, takže by měla být dostupná i pro lidi, kteří už Diluvion nějaký čas vlastní.
 
M

Mythago

Návštěvník
Diluvion (základní hra i Fleet Edition) je momentálně na Steamu ve slevě za pouhých 3,99 respektive 4,99 eur (běžná cena 19,99 respektive 24,99). Tahle akce trvá už jen posledních 48 hodin, takže rychle stahujte, zanedlouho si to budete moci zahrát i s češtinou.
 
U

uni

Návštěvník
Na překlad se moc těším. Velký patch už přišel, tak ještě toto a mohu se ponořit:)
 
M

Mythago

Návštěvník
Jasně, pokračuje. Už mi chybí jen dialogy, pak si to po sobě párkrát projedu a napíšu vývojářům, že hotovo. Titulky by pak měli být dostupné s další aktualizací, jen je nejspíš bude třeba ještě doupravovat.
 

GARUSS

Člen
Ďakujem za odpoveď a držím palce aby ti to šlo ako po masle :)
Radšej kvalitne a pomaly ako rýchlo a na nič ;)
 

spulo

Nováček
výborne. držím palce, aby to bolo čo najskôr. ale, ako sa hovorí: pomaly ďalej zájdeš. takže, súhlasím s garussom...
 
U

uni

Návštěvník
Jak dílo pokračuje? Už bych si to vcelku zahrál:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
M

Mythago

Návštěvník
uni - Neměl jsem teď mnoho času, takže jsem nějaký čas nepřekládal. Každopádně jsem se teď díval do diskuze pro překlady na Steamu a nevypadá to úplně nadějně. Vývojáři totiž pozměnili texty, ale dosud neaktualizovali dokumenty pro nás, překladatele. Poslední reakce některého z tvůrců je z 28. září. To, co zatím mám k dispozici se budu snažit co nejdříve přeložit, ale dokud nezačnou vývojáři nějak reagovat, je to stejně k ničemu. Doufám, že to nějak dopadne.
 
Top