• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Diablo 2 Resurrected Situace ...

Lilly

Člen
Ahoj, tak jaka je situace kolem D2R ? Myslíte, že by se na tuhle hru dala udělat čeština ? Pokud bude stejna integrita hry jako DIABLO 3 tak ja si myslím, že to asi nepůjde. Dátum vydaní hry sice ještě neznáme, ale ikdyž je to rok 2021 nedělala bych si, určitě žádne iluze ...

D2R vyžaduje výkonný procesor, ja mam amd ryzen 9 a gtx 3090 a jeden monitor AOC 1080 HD (Max. rozlíšení 1920 x 1080) takže na ultra nastavení s vysokým FPS nebude určitě problem.

Situace kolem češtiny je asi taková, pokud nebude hra stvořená jako na urovni D3, možna by se dal udělat češky, překlad, ale tady zůstane otázka co multiplayer ?
D2R bude podporovat modifikace, ale jestli vstoupite do multiplayeru s českym překladem je tady riziko na 60 - 80%, že za tohle můžete dostat ban, nebo ne ?

Zkoušel/a, už někdo hrat multiplayer s českým překladem, nebo s dabingem na starým D2 ve verzi 1.14 d ? Patch 1.14 podporuje windows 10, tudiž D2, už ma svoji kompatibilitu jak na SP tak na MP ...

Těšite se na tuhle hru ?
 

Přílohy

  • diablo-2-resurrected-release-date-classes.jpg
    diablo-2-resurrected-release-date-classes.jpg
    134,8 KB · Zobrazení: 11
Top