Deathtrap

Deathtrap 2023-01-20

Tuax

Nováček
29%
Příspěvků
7
Skóre reakcí
2
Bodů
14
Uživatel Tuax přidal nový překlad:

Deathtrap - Pro fanoušky her Tower Defense překládám tuto skvělou hru.

Zobrazit přílohu 59804
Popis hry
Deathtrap je tower defense hra s prvky RPG odehrávající se ve vzdáleném světě plným ostrovů vznášejích se kolem temného Srdce Inku. Svět je napádán v cyklech zástupy příšer, které se snaží dostat pomocí brány do běžného světa. Vaším úkolem je postarat se o to, aby k tomu nedošlo. K tomu vám poslouží ruiny starých pevností s promyšlenými systémy pastí. V nich budete absolvovávat bitvy s...​

Přečtěte si více o tomto překladu...
 

Tuax

Nováček
29%
Příspěvků
7
Skóre reakcí
2
Bodů
14
Zdravím, zatím nemám práva na psaní pošty lidem, tak se nemůžu zeptat soukromě, kam to napsat. Proto to píšu sem, snad je to v pořádku. Když bych chtěl oslovit případné zájemce o pomoc s testováním přeloženého Deathtrapu, jak se to zde dělá? Pokud je na to nějaké pravidlo, systém. Kdyby náhodou někdo měl zájem, má hru a může psát poštu, ať se mi ozve. Pokud to sem nepatří, tak se omlouvám.
 
1 Komentář
Flu
Flu komentoval
Ahoj, soukromé zprávy můžou zakládat jen uživatelé, bohužel ten systém přidělování role uživatel v tuhle chvíli blbne. Pokud potřebuješ kontaktovat někoho konkrétního můžeš mi dát vědět a já ti ty soukromé konverzace vytvořím.
 

Top