• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Crusader Kings III + DLC

Crusader Kings III + DLC 1.4.0

Paras

Moderátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
paras77 přidal/a nový překlad:

Crusader Kings III - Čeština do 3 dílu grandiózní strategie

O hře
Crusader Kings III je nejnovější verzí populární středověké RPG strategie odehrávající v době od věků Vikingů až po pád Byzancie. Veďte jednu ze stovek šlechtických nebo královských rodin a získejte moc a prestiž po generace.
Paradox Development Studio přináší pokračování jedné z nejpopulárnějších strategických her v historii. Crusader Kings III je dlouho očekávaný nástupce legendárních historických grand...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 
Zdarec, jednak moc díky za překlad, hlavně tedy WhiteHorse z jajjuna, ale Vám z prekladyher.eu taky obrovské díky za novou spolupráci! Přeju Vám hodně hodně radosti z vykonané práce! Za mě takováto čeština rozhodující faktor, abych mohl hru nejen vlastnit, ale i hrát...bez CZ bych na to jen koukal a snažil se postupně něco vykonat...vím jak by to dopadlo :D A teď k věci...nevíte proč se mi zejména Vikingnské události, jako např. vztyčení runového kamene, přeloží jen v částech ,,otec, on, ten...apod...,, ? Ostatní texty jsou komplet ang... Hraju novou hru po updatu z 30.04. Nemluvím o celkové hře...tam je vše naprosto ready:) Díky moc, za info!
 

Paras

Moderátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
Doporučuji tlačítko získat podporu v profilu, které tě přesměruje přímo na fórum Whitehorse.. Tady pouze zprostředkováváme profil překladu :) Já osobně se přiznám, že jsme se k tomuto skvostu momentálně ještě nedostal..
 
Ok! Já právě byl línej hledat to fórum (další registrace atd... :D ), tady u Vás to znám...ale když je to tak...nezbývá nic jinýho :) Díky moc! PS: Je to fakt skvost, ale brutální žrout času...
 

Paras

Moderátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
Na všechny informace ohledně překladu máte tlačítka u překladu, které vás přesměrují přímo na autorovi stránky, kde můžete najít nejnovější aktualizace.
 

Podobná vlákna

Top