• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Crusader Kings II

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
J

Joe

Návštěvník
Ahoj,
s překladem bohužel nemám vůbec zkušenosti,ale tahle hra mi nějak učarolovala.Co jsem tak koukal nikomu se do jejího překladu nechce,ale mě osobně (jen pro vlastní potřebu) by to vůbec nevadilo.Tak se chci jen zeptat,jestli by se tu nenašel někdo,kdo by mi vysvětlil,jak na to.Za každou radu budu rád.
 

Milhousek

Legenda PH
Příspěvků
441
Hodnocení
35
Bodů
30
jajjun vydal češtinu na tuhle hru. Stačí si ji jen najít na jejich stránkách, stáhnout a nainstalovat.
 
J

Joe

Návštěvník
Bohužel nestačí.Ta čeština je strašně stará...Ke Crusader Kings vycházej neustále nový DLCéčka a ty sou bez překladu.Proto hledám jen někoho,kdo by mi vysvětlil základy a při tý přiležitosti si chci aspoň zkusit udělat češtinu.
 

kajik68

Člen
Příspěvků
10
Hodnocení
2
Bodů
5
Fakt nevím Joe, kde jsi vzal fakt, že je čeština na CKII hrozně stará??-jsou přeložena i všechna DLC. Jak ti radil Milhousek, podívej se na Jajjunovo stránky a nevymýšlej(nepřekládej) již dávno vymyšlené(přeložené);)
 
J

Joe

Návštěvník
Jo...Máte pravdu.Omlouvám se.To je tak,když koukám na jeho starý stránky :)
 
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
Top