• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Command & Conquer - Remastered Collection SK

Command & Conquer - Remastered Collection SK 1.0

Gaunt

Překladatel
Gaunt přidal nový překlad:

Command & Conquer - Remastered Collection SK - Slovenský preklad prvých dielov snáď najslávnejšej série RTS


KyMI2jD.jpg

Séria Command & Conquer je jednou z najznámejších predstaviteľov RTS. Už je to 25 rokov, čo sa po Dune začala dlhá cesta tejto série, ktorá nás zaviedla do rôznych časových línií, ale vždy pod značkou C&C. Po ukončení dejovej línie, v ktorej Zem postupne devastuje tibérium, v Tiberium Twilight už to ani nevyzeralo, že niekedy vyjde ďalší diel, keďže pôvodne malo dôjsť k vzkrieseniu Generalsov a tí boli niekoľkox zrušení.
Ale...

Zjistěte více o tomto překladu...
 

Gaunt

Překladatel
Gaunt doplnil k prekladu Command & Conquer - Remastered Collection SK nové informácie:

Ukončenie ankety

Dobrý deň,
som rád, že po dlhšom čase máte možnosť vidieť kartu s prekladom pre C&C Remastered Collection.
Týmto dňom takto končí anketa, ktorú som tu na stránku pred časom umiestnil. Na základe výsledkov ankety vydáme až kompletný preklad pre Tiberian Dawn aj Red Alert.
Aktuálne je preložená a otestovaná celá kampaň za GDI v TD a preložený skoro celý RA. V priebehu najbližších dní tak @lichkangaxx začne testovať preklad RA.
Po dokončení prekladu pre TD vydáme beta verziu...

Zistite viac o tejto aktualizácii...
 

Gaunt

Překladatel
Gaunt doplnil k prekladu Command & Conquer - Remastered Collection SK nové informácie:

Vydanie prvej beta verzie prekladu pre prispievateľov

Dobrý deň,
práce na preklade pokračujú, čo je preložené, to sa pomaly testuje a tak sme sa rozhodli, že je načase vydať prvú beta verziu prekladu pre prispievateľov, v ktorej je preložený celý Red Alert aj s datadiskami a kampaň za GDI v Tiberian Dawn. Ostáva teda preložiť ešte časť kampane za Nod a datadisk Covert Operations.
Mnohé misie, hlavne tie z datadiskov, sú mierne náročnejšie, takže zatiaľ nevieme povedať, kedy bude preklad kompletne otestovaný.
V prípade, že máte záujem o preklad...

Zistite viac o tejto aktualizácii...
 

Gaunt

Překladatel
Uživatel Gaunt vložil k překladu Command & Conquer - Remastered Collection SK novou aktualizaci:

Dokončenie prekladu a zahájenie testovania

Dobrý deň,
chcel by som vás informovať, že sme aktuálne dokončili preklad C&C Remastered Collection a môžeme sa tak naplno pustiť do testovania a korektúr.
Prakticky máme otestované už základné kampane, ale ostáva ešte asi raz toľko misií, ktoré priniesli datadisky.
Vzhľadom k tomu, že sa venujeme aj iným projektom - najmä aktualizáciám starších prekladov, tak zatiaľ nevieme povedať, kedy bude testovanie dokončené, ale myslíme si, že sa máte na čo tešiť :)
Zatiaľ sme poslali beta verziu...

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 

Gaunt

Překladatel
Uživatel Gaunt vložil k překladu Command & Conquer - Remastered Collection SK novou aktualizaci:

Vydanie prekladu

Dobrý deň,
od dnešného dňa si môžete stiahnuť slovenský preklad pre Command and Conquer - Remastered Collection na stránke lokalizacie.sk.
Preklad bol testovaný na aktuálnej verzii hry zo Steamu. Nevieme povedať, či je preklad kompatibilný aj s inými verziami.
Naďalej budeme preklad aktualizovať, pokiaľ vyjde na hru nejaký update. Taktiež Michal Bobuš bude ešte testovať preklad pre Red Alert, aby opravil všetky prípadné chybičky, čo nám mohli doposiaľ ujsť.
Ďakujeme všetkým, čo preklad...

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 

Medy

Člen
Zdravím klucí :) moc děkuji za slovenštinu, jinak Slovenština mi nejde nainstalovat do hry což je divný mám vše originál, nainstaluju slovenstinu a hru mam stále v anglictine, mate radu ?
 

Vonter

Člen
Pravda, až po manuálním překopírováním souborů do patřičné složky hry začala slovenština fungovat. A protože je hodnocení překladů opět v limbu, udělám to alespoň takhle: ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️
 

MixerX

Překladatel
Čo presne treba prekopírovať? Inštalátor by mal sám nájsť cestu, napr. "d:\steam\SteamApps\common\CnCRemastered\". Priečinok sa musí končiť CnCRemastered\. Dnes vyšiel update na hru, nestalo sa skôr to, že ste nainštalovali slovenčinu a spustila sa aktualizácia? :)
 

Gaunt

Překladatel
Práve som nainštaloval hru aj s prekladom v PC, v ktorom som hru doteraz ešte nemal nainštalovanú, a všetko na prvý šup sa nainštalovalo bez problémov. Nič som nemusel kopírovať manuálne, takže netuším, kde môže byť chyba. Ďakujeme @Vonter za kladné hodnotenie :)

Edit: Používateľovi @Medy to už funguje, takže vyriešené.
 

Vonter

Člen
Tak jsem tu instalaci ještě jednou projel a problém byl na mé straně. Až teď na podruhé jsem si všiml, že je chybně detekováno označení disku (místo E bylo G, jinak cesta souhlasila, a protože jsem si přesně nepamatoval, na kterém disku hru mám, na poprvé jsem si myslel, že jí instalátor objevil a klidně jsem pokračoval v instalaci). Stačilo cestu upravit a všechno je v pořádku :)
 

MixerX

Překladatel
Áno, pokiaľ má človek viacero steamových knižníc na viacerých diskoch, s tým si už inštalátor neporadí. Vďaka za potvrdenie funkčnosti.
 
Top