• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Civilization VI DLC obsah

Civilization VI DLC obsah 1.11

Khalashnikovf přidal nový překlad:

Civilization VI DLC obsah - Překlad DLC obsahu pro tuto tahovou strategii

Po delším trápení se s testováním vám představuji překlad všech aktuálních DLC, které Civilizace VI má.

Velká DLC
Rise and Fall
Gathering Storm

Malá DLC
Khmer and Indonesia Civilization & Scenario Pack
Nubia Civilization & Scenario Pack
Persia and Macedon Civilization & Scenario Pack
Australia Civilization & Scenario Pack
Poland Civilization & Scenario Pack
Vikings Scenario Pack

Překlad staví na základech a souhlasu Jetra a jeho původního překladu.
Tento překlad je doplněn o...

Zjistěte více o tomto překladu...
 

eliska

Člen
Dobrý den, děkuji moc za překlady. Ale nevím jak mám s češtinou naložit. Včera upravil češtinu Jetro a dnes Khalashnikovf. Hra mi s češtinou funguje, první instaluji od Jetra a potom od Kh...Mám to brát jako, že Jetro updatuje základní hru a Kh. datadisky? Děkuji za vysvětlení. Hezký den;)
 
T

tinram133

Návštěvník
Dobrý den, díky za překlad DLC. Bohužel jsem v stažených souborech žádný instalátor nenašel. Vše jsem překopíroval ručně, tak jdu zkusit, jestli to funguje.
 

Jetro

Překladatel
Dobrý den, děkuji moc za překlady. Ale nevím jak mám s češtinou naložit. Včera upravil češtinu Jetro a dnes Khalashnikovf. Hra mi s češtinou funguje, první instaluji od Jetra a potom od Kh...Mám to brát jako, že Jetro updatuje základní hru a Kh. datadisky? Děkuji za vysvětlení. Hezký den;)

Ahoj, děláš to naprosto správně, já se starám pouze o základní hru. Takže nejprve nainstalovat češtinu na základ a poté češtinu na DLC.
 
Španělské texty jsou pravděpodobné po každém updatu, protože autoři velmi rádi mění názvy proměnných stringů (a občas já udělám chybu).

Ohledně novéh updatu, po víkendu jej dodělám a uploaduju.

Nový Battle Royale mód přidává docela dost textů a jsou hodně vytržené z kontextu. Nicméně by to mohla být zábava :)
 
M

massy

Návštěvník
Dobrý den, nedaří se mi nainstalovat češtinu Koupil jsem si civilization VI digital deluxe, kde je číslo verze 1.0.0.341. Nemohl by mě někdo prosim poradit, co s tím. Moc děkuji za případnou pomoc. Jsem amatér a možná by se hodil nějaký postup, abych to zvládnul. Popřípadě třeba přes teamviewer.
 
P

Pista69

Návštěvník
Za mě i manželku velké díky !

Po vydání jsem na to nereagoval, protože ta správa měst je pro mě úplně nepochopitelná, pokud to chci hrát jak těžké king, takže jsem zůstával u civ 5, tam už vím kdy jakej tah co a kam stavět, stejně tak jakej výzkum kdy použít ...
Tu aby se to člověk učil jak Stellaris.
 
AKTUALIZACE: Pořídil jsem Frontier Pass za ty jejich nekřesťanský peníze a pracuju na překladu nové části. Když to všechno půjde dobře, příští víkend by to mohlo být.
Vydržet prosím :)
 

AkaJuno

Nováček
Ahoj prosím neporadil by mi někdo? všechny texty mám česky, pouze popis guvernérů a vše s nimi spojené španělsky, dá se tato chyba nějak opravit? děkuji
 

Jetro

Překladatel
Je možný, že @Khalashnikovf tam má někde ulítlej párovej tag. Když jsem připravoval novou verzi na základní hru, tak jsem jeden tag nechtíc zdvojil a celé menu jsem měl pak němčině, takže je potřeba najít ten správný soubor (nejspíš podle toho cizojazyčného textu) a mrknout se, kde je chyba.
 
Mrknu na to, stejně sem si ještě během víkendu našel botu ve skloňování Mayů (nefungovalo).
Tohle taky najdu, dejte mi čas pls :)
 
Top