• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Civilization V

Civilization V 1.23

Jetro

Překladatel
Jetro přidal nový překlad:

Civilization V - Hotová čeština k legendární strategii ze série Civilizace

Jetro a jeho tým se jali překladu pátého dílu ze série Sid Meier's Civilization.

Civilizace je tahová strategie, která hráče provede na příč věky od domorodých kmenů až po moderní společnosti, kdy se cestou k úspěchu potýkáte s nepřáteli jak v ozbrojených střetech, tak na diplomatické i ekonomické úrovni.

Čeština je kompletní včetně všech dostupných DLC, která postupem času vyšla. Instalátor je tedy uzpůsoben, kdy je jedno zda vlastníte jedno, žádné nebo všechna DLC.

Pod tlačítkem...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

marty63

Člen
Ahoj, díky za češtinu. V popisu je, že je to určeno i pro verzi1.03.279. Instalátor však brblá, je určený pro 1.03.276. Nebude to vadit?
 

Jetro

Překladatel
Ahoj, už si to nepamatuju, ale ta čísla verzí jsou tak blízko sobě, že bych hádal, že v textech se nic neměnilo, takže klidně do toho.
 
M

melicharlukas

Návštěvník
Ahoj, jak nahrát češtinu do hry na linuxu? Soubor mám stažený, ale vůbec netuším kam vše zkopírovat.
 

marty63

Člen
Ahoj, moc díky za překlad. Ale narazil jsem na jeden problém - zřejmě grafický. Pokud chci v rozšířených nastaveních hry zadat maximální počet tahů, nelze to v české verzi zapsat. Jakoby to pole pro zapsání bylo tou grafikou překryté. V anglické verzi je to OK. Dalo by se to ještě opravit?
 

Jetro

Překladatel
Ahoj, hodil by se nějakej screenshot, abych věděl, o jaké texty se přesně jedná a jak to vypadá.
 

marty63

Člen
Díky moc za reakci. e to myslím viditelné - Pokročilá nastavení/Maximální počet tahů a ten obdélník, do kterého to nejde vepsat.
 

Přílohy

  • civ5.png
    civ5.png
    1,6 MB · Zobrazení: 14

Jetro

Překladatel
Jestli jsi aspoň trochu počítačově zdatný, tak bude asi nejlepší, když si to opravíš na své straně:
1) Vyhledej soubor CIV5GameTextInfos_FrontEndScreens.xml ve složce s hrou: ...\assets\Gameplay\Xml\New Text\En_us
2) Otevři ho a na řádku 1241 zkrať text třeba na "Max. počet tahů" (případně "Max. tahů", kdyby bylo třeba zkrátit ještě víc)
3) Soubor ulož a zkus ve hře

Kdyby sis nevěděl rady, tak napiš, pošlu ti ten soubor sám, ale jelikož hru nemám nainstalovanou a to zkrácení nemusí být na první dobrou dostatečné, tak ti radši píšu postup, jak si to opravit svépomocí k naprosté spokojenosti.
 

marty63

Člen
Fantastický - zkrátil jsem to na "Maximum tahů" a je to akorát. Upravený soubor přikládám pro případné zájemce. Moc díky.
 

Přílohy

  • CIV5GameTextInfos_FrontEndScreens.zip
    13,1 KB · Zobrazení: 2
Top