Civilization: Beyond Earth

Civilization: Beyond Earth 1.04

Jetro

7. úroveň
Překladatel
Dárce portálu PH
85%
Příspěvků
1.470
Řešení
1
Skóre reakcí
2.805
Bodů
1.697
Leffi přidal nový překlad:

Civilization: Beyond Earth - Hotová lokalizace do vesmírné odbočky série Civilizace

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth je prví odbočkou v historii série Civilizace, která se rovnou vydala za hranice naší galaxiie a umožňuje tak hráči kolonizovat další světy.

Hra jako taková přinesla mnoho novinek, které poměrně významně změnili pravidla hraní a ač by si třeba zasloužila v mnohém vyzrát jako další díly série, stále se jedné o vcelku vydaří kousek z dílny Firaxis, který si zaslouží vaši pozornost.

Překladu se opět ujal tým Jetra ve složení:

  • Vedoucí...

Zjistěte více o tomto překladu...
 

prudislavCZ

3. úroveň
Dárce portálu PH
59%
Příspěvků
123
Skóre reakcí
14
Bodů
292
ahoj , je to včetně Rising Tide datadisku?? A jestli ne jde to aspoň na verzi s Rising Tide?
 
Komentář

Jetro

7. úroveň
Překladatel
Dárce portálu PH
85%
Příspěvků
1.470
Řešení
1
Skóre reakcí
2.805
Bodů
1.697
Čeština je bez datadisku. Jestli to jde na verzi s RT upřímně netuším, protože to nemám jak vyzkoušet. Nevidím ale důvod, proč by to jít nemělo, texty z datadisků bývají u Civilizace v jiných složkách. Instalátor maximálně zařve kvůli datadisku něco o nekompatibilní verzi hry.
 
Komentář

Kamil

3. úroveň
Legenda PH
84%
Příspěvků
1.131
Skóre reakcí
29
Bodů
418
Kdybys ten datadisk měl, překládal bys to také?
 
Komentář

Barbar

3. úroveň
Legenda PH
91%
Příspěvků
1.196
Skóre reakcí
394
Bodů
453
ta CZ je použitelná sám jsem ji zkusil a je velice kvalitní...dodělat stačí opravdu jen málo (myslím datadisk).
 
Komentář

Chidlink

Nováček
60%
Příspěvků
183
Skóre reakcí
27
Bodů
297
Právě ten datadisk taky hraju. Čeština je ok. :) Link na stažení a návod na instalaci je na zmiňovaném foru.
 
Komentář

prudislavCZ

3. úroveň
Dárce portálu PH
59%
Příspěvků
123
Skóre reakcí
14
Bodů
292
super díky za info s webem ... co jsem koukal ta to Khalashnikhovf chce ještě nějak doladit aby e to dalo zkompletovat , tak to asi stejně ještě tu chvilku počkám
 
Komentář
S

Sukurij

Návštěvník
Zdravím, koupil jsem si tuto civilizaci a mam tak nejak problem s cestinou. Mam teda i datadisk ale steamovou verzi.. A nejak se v tom ztracim... I na tom foru co tu je zminenej. Byl by tu nekdo ochoten mi poradit jak cestinu rozjet na STEAM verzi...
 
Komentář

Chidlink

Nováček
60%
Příspěvků
183
Skóre reakcí
27
Bodů
297
Já mám steam verzi hry i s datadiskem a čeština mi normálně funguje. Nainstaloval jsem nejdřív základní hru pak češtinu která je určená pouze na základní hru. Následně jsem instaloval datadisk a pak češtinu která je zas určená jen pro něj podle návodu z fora.
 
Komentář

zdenek94

Nováček
94%
Příspěvků
19
Skóre reakcí
3
Bodů
47
Ahoj, mohl by prosím někdo aktualizovat překlad?
 

Přílohy

  • Nedodělaná čeština.png
    Nedodělaná čeština.png
    3,1 MB · Zobrazení: 25
Jetro
Jetro komentoval
My jsme dělali překlad jen na základ, češtinu do datadisku dělal někdo jiný. Našel jsem na disku soubory do toho rozšíření, ale netuším, v jakém je to stavu, jestli je to na aktuální verzi atp. Tady je odkaz, ale nic nezaručuju, netuším, co to ve hře udělá: CBE_datadisk.zip
 

Top