• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Civilization: Beyond Earth

Civilization: Beyond Earth 1.04

Leffi

Just another streamer
Legenda PH
Leffi přidal nový překlad:

Civilization: Beyond Earth - Hotová lokalizace do vesmírné odbočky série Civilizace

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth je prví odbočkou v historii série Civilizace, která se rovnou vydala za hranice naší galaxiie a umožňuje tak hráči kolonizovat další světy.

Hra jako taková přinesla mnoho novinek, které poměrně významně změnili pravidla hraní a ač by si třeba zasloužila v mnohém vyzrát jako další díly série, stále se jedné o vcelku vydaří kousek z dílny Firaxis, který si zaslouží vaši pozornost.

Překladu se opět ujal tým Jetra ve složení:

  • Vedoucí...

Zjistěte více o tomto překladu...
 

Jetro

Překladatel
Čeština je bez datadisku. Jestli to jde na verzi s RT upřímně netuším, protože to nemám jak vyzkoušet. Nevidím ale důvod, proč by to jít nemělo, texty z datadisků bývají u Civilizace v jiných složkách. Instalátor maximálně zařve kvůli datadisku něco o nekompatibilní verzi hry.
 

Barbar

Legenda PH
ta CZ je použitelná sám jsem ji zkusil a je velice kvalitní...dodělat stačí opravdu jen málo (myslím datadisk).
 

prudislavCZ

Dárce portálu PH
super díky za info s webem ... co jsem koukal ta to Khalashnikhovf chce ještě nějak doladit aby e to dalo zkompletovat , tak to asi stejně ještě tu chvilku počkám
 
S

Sukurij

Návštěvník
Zdravím, koupil jsem si tuto civilizaci a mam tak nejak problem s cestinou. Mam teda i datadisk ale steamovou verzi.. A nejak se v tom ztracim... I na tom foru co tu je zminenej. Byl by tu nekdo ochoten mi poradit jak cestinu rozjet na STEAM verzi...
 

Chidlink

Člen
Já mám steam verzi hry i s datadiskem a čeština mi normálně funguje. Nainstaloval jsem nejdřív základní hru pak češtinu která je určená pouze na základní hru. Následně jsem instaloval datadisk a pak češtinu která je zas určená jen pro něj podle návodu z fora.
 
Top