• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Civilization: Beyond Earth

Civilization: Beyond Earth 1.04

Leffi

Just another streamer
Legenda PH
Příspěvků
732
Hodnocení
682
Bodů
95
Leffi přidal nový překlad:

Civilization: Beyond Earth - Hotová lokalizace do vesmírné odbočky série Civilizace

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth je prví odbočkou v historii série Civilizace, která se rovnou vydala za hranice naší galaxiie a umožňuje tak hráči kolonizovat další světy.

Hra jako taková přinesla mnoho novinek, které poměrně významně změnili pravidla hraní a ač by si třeba zasloužila v mnohém vyzrát jako další díly série, stále se jedné o vcelku vydaří kousek z dílny Firaxis, který si zaslouží vaši pozornost.

Překladu se opět ujal tým Jetra ve složení:

  • Vedoucí...

Zjistěte více o tomto překladu...
 

prudislavCZ

Dárce portálu PH
Člen
Příspěvků
83
Hodnocení
16
Bodů
20
ahoj , je to včetně Rising Tide datadisku?? A jestli ne jde to aspoň na verzi s Rising Tide?
 

Jetro

Překladatel
Příspěvků
978
Hodnocení
1.456
Bodů
95
Čeština je bez datadisku. Jestli to jde na verzi s RT upřímně netuším, protože to nemám jak vyzkoušet. Nevidím ale důvod, proč by to jít nemělo, texty z datadisků bývají u Civilizace v jiných složkách. Instalátor maximálně zařve kvůli datadisku něco o nekompatibilní verzi hry.
 

Barbar

Legenda PH
Příspěvků
933
Hodnocení
369
Bodů
70
ta CZ je použitelná sám jsem ji zkusil a je velice kvalitní...dodělat stačí opravdu jen málo (myslím datadisk).
 

Chidlink

Člen
Příspěvků
133
Hodnocení
29
Bodů
30
Právě ten datadisk taky hraju. Čeština je ok. :) Link na stažení a návod na instalaci je na zmiňovaném foru.
 

prudislavCZ

Dárce portálu PH
Člen
Příspěvků
83
Hodnocení
16
Bodů
20
super díky za info s webem ... co jsem koukal ta to Khalashnikhovf chce ještě nějak doladit aby e to dalo zkompletovat , tak to asi stejně ještě tu chvilku počkám
 
S

Sukurij

Návštěvník
Zdravím, koupil jsem si tuto civilizaci a mam tak nejak problem s cestinou. Mam teda i datadisk ale steamovou verzi.. A nejak se v tom ztracim... I na tom foru co tu je zminenej. Byl by tu nekdo ochoten mi poradit jak cestinu rozjet na STEAM verzi...
 

Chidlink

Člen
Příspěvků
133
Hodnocení
29
Bodů
30
Já mám steam verzi hry i s datadiskem a čeština mi normálně funguje. Nainstaloval jsem nejdřív základní hru pak češtinu která je určená pouze na základní hru. Následně jsem instaloval datadisk a pak češtinu která je zas určená jen pro něj podle návodu z fora.
 
Top