• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

BlackHorseCZ

Nováček
Vím už to je dávno co lide chteji čestinu do nejlepsi strategicke hry co paradox udelal. a je to tu začíname velký projekt ano presne tak velky fan projekt ktory tu este nikdo nedal a kludne to budem robit sam cez roky ale kdo chce moze sa k nam pripojit, k prekladu EU4 do čestiny
je to velká výzva ani jajjun ji poradne nedokoncel naposledy ji dokonceli na verzi 1.07(1.7) ale ta komunita se uz davno zmenela uz to neni ta komunita ktora preklada hry ktere lide chteji ale jenom to co je v tredu a vynese jim to penize ( to je muj nazor na jajjun ) ale pryc od jajjun! jdem k veci kdo ma nejake znalosti anglictiny klidne aj zaklady jelikoz muzem pouzivat google prekladat a zaroven to pak bude nekdo kontrolovat vime ze google prekladac neni 100% ale i on dostal extremne zmeny kazdym rokom je lepsi a lepsi a hodi sa na nejake slovicka ktere clovek nezna ale rozhodne neni dobry na upny preklad a pripade toho se vse musi kontrolovat zda to dava zmysl.
kdo ma zajem tak mne muze kontaktovat na mojem discordu na ktorom travym kopec casu alebo na mojom emailu ktory budete mat k dispozici zde

Discord : BlackHorseCZ#2980
Email : 1PANNEZNAMY@gmail.com

2021/2022 Je cas neco zmenit!! (y)
CZE.png
2021/2022 Je cas neco zmenit!! (y)
 
Naposledy upraveno:

Abby

Člen
Držím palce, ať se zadaří, tahle hra si češtinu rozhodně zaslouží. A kdybys měl zájem, nabízím se jako korektorka.
 

imro421

Dárce portálu PH
Člen
@BlackHorseCZ Korektora(-ku) budeš určite potrebovať. A to nie jedného,ale desiatich. Tvoje slová "kludne to budem robit sam" ani neznejú ako čeština. "BlackHorse jsem si vymislel." ,"na mojem discordu na ktorom travym kopec casu"- sú tvoje slová,nad ktorými sa netreba ani zamyslieť.
Hru chceš "prekladať" pomocou google prekladača. Taký preklad si táto hra zasluži ?
 

Jetro

Překladatel
Nezlob se na mě, ale proč chce dělat překlad někdo, kdo nedokáže napsat jedinou větu gramaticky správně a interpunkce je pro něj španělská vesnice. Když už teda chceš překládat (přes Google Translator to teda rozhodně není překlad), najdi si pro začátek něco menšího a lehčího, na tom se vypiš a postupně laťku zvyšuj. Já se za svůj úplně první překlad dnes stydím, ale byl to první krok k tomu, jak to dělám teď. Nechci úplně zadusit tvůj zápal pro překlady, ale neuškodila by trocha soudnosti.
 

Abby

Člen
Takže ještě jednou. Nedostal ban neprávem, dostal ban kvůli jeho chování, aroganci a že místo aby se omluvil za svou chybu, tak se hádal. Téma zamykám, když se neumíte chovat slušně, tak to nemá cenu. Hodně štěstí, můžete to kdykoliv zkusit znova a lépe.

Mimochodem, @Rene Samaj ty si taky koleduješ, takže se uklidni.
 

Abby

Člen
Nikdo nikoho neuráží pro gramatiku, to za prvé. Za druhé, stačí uznat svou chybu a chovat se slušně. Všichni kromě dvou to zvládají, proč nemůžete i vy dva?
 
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
Top