• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

České fonty do hry The Bridge (Steam, Epic)

siSINka

Překladatel
Od čtvrtku je z Epic Games Store zdarma ke stažení logická hra The Bridge, recenze http://www.hrej.cz/recenze/the-bridge-4459/
Pro ty, kdo mají z EGS kopřivku, dá se ve slevě pořídit teď i na Steamu,
Rád bych udělal češtinu do hry (Unity engine). Vytáhnout texty, přeložit a vrátit zpět není problém. Problém (pro mě) je, že neumím do hry dostat českou diakritiku, některá písmenka (např. ěščř) se ve hře nezobrazují, jiná (áíé) ano.

Chci nahrazovat ve hře polštinu nebo rumunštinu, a to proto, že pro polštinu a rumunštinu má hra mnohem příjemnější font, než je ten roztřepaný defaultní. Hra pro tyto jazyky používá ingame font "segoeprb.ttf", ten by české znaky měl umět" (na rozdíl od těch dalších *ttf ve hře), ve hře přesto písmenka chybí, jak jsem uvedl výše. Hra možná?/pravděpodobně? bere fonty i z Textures\res_resource z *dds souborů (pro polštinu a rumunštinu asi z "segoespecial_0.tex.dds"), ale s tím si tedy neporadím, vůbec netuším, co s tím. A je možné, že je potřeba řešit ještě něco dalšího.

Hledám někoho, kdo by mi s tím pomohl.
Předem díky!

-------------
Hra nemá svoje vlastní vlákno, protože dokud nevím, zda to půjde, asi to nemá smysl. Vím, bez diakritiky by to šlo, ale moc se mi do toho nechce.

Samozřejmě počítám s tím, že s vydáním češtiny budu mít explicitní souhlas autorů hry.
 
Naposledy upraveno:
Top