Card Shark

Viteto

Nováček
55%
Příspěvků
51
Skóre reakcí
11
Bodů
271
Zdravím lidi, před pár dny jsem objevil nesmírně zajímavý herní počin. O této hře jsem ještě před týdnem nikdy neslyšel a byl jsem neskutečně překvapený o jak originální dílo se jedná. Uznejte sami - kdy jste si naposledy mohli zahrát za vychytralého profesionálního podvodníka a to vše zasazené do historické epochy předrevoluční Francie? Hra má úžasný grafický kabátek, doslova každá nová lokace je umělecké dílo samo o sobě a o hudbě se ani nezmiňuji, ta je prostě božská a do hry naprosto sedí. Navíc hra podle všeho disponuje silným příběhem, ale to nemohu posoudit, protože moje znalosti angličtiny jsou opravdu bídné. Na GOGU je zdarma k dispozici demo této hry a rozuměl jsem sotva třetině textů a možná ani to ne. Kolik je ve hře textu si netroufám odhadnout, ale na youtube už existují průchody hrou a většinou mají kolem 4, 5 až kolem 5 hodin, takže by se nemělo jednat o nějak rozsáhlou hru, ale o poctivě vytvořené umělecké dílo překypující originalitou a to není ve videoherní branži zrovna samozřejmá věc. :) 
Upvote 0

Viteto

Nováček
55%
Příspěvků
51
Skóre reakcí
11
Bodů
271
Tak to sem moc rád, že to někoho oslovilo, protože hru jsem zkoušel a je opravdu znamenitá a velmi originální, něco takového jsem ještě neviděl. :) Bohužel já osobně může dát leda tak podnět k překladu, ale to je tak zatím vše, protože s angličtinou si moc netykám, natož s tak rozvětvenou a lingvisticky náročnou jako u této hry a co se týče technické stránky věci, tak umím to co běžný uživatel PC, ale dělat s nástroji pro překládání to tedy opravdu ne. :( Pokud by se do toho opravdu někdo pustil mohu leda nabídnout služby testera a případně pomoc se stylistickou stránkou textu, protože pro češtinu a její krásu jsem měl vždycky cit. :)
 
Komentář

Radek Spilka

Nováček
8%
Příspěvků
3
Skóre reakcí
0
Bodů
4
Teď jsem se dostal v Unity do samotné hry. Chápu jak mají udělaný překlad ale bude to velice náročné a navíc o tom taky tolik nevím. A musím dodat, že v tom je opravdu nepořádek. Už půl hodiny pročítám ty jejich soubory a snažím se najít angličtinu a u toho přemýšlím jak by to šlo udělat.
 
Naposledy upraveno:
Komentář

Top