• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
Call of Juarez: Gunslinger

Call of Juarez: Gunslinger 1.5

S

SKEORN

Návštěvník
Hmmmm hlavně že mi to hlásí že je v tom vir ;)
 
Komentář
M

Misa348

Návštěvník
Ehm mně by docela zajímalo jakým zázrakem dokázali autoři češtiny přeložit multiplayerovou část když tam žádná není? (Pokud existuje jakože vše nasvědčuje tomu že ne, tak budu rád když se o ni se mnou podělíte)
 
Komentář
G

gimus

Návštěvník
Bylo by možné převést obsah překladu - té češtiny - do textové podoby, třeba do Wordu? Abych si to mohl ještě jednou přečíst? Páč při přestřelkách jsem někdy nestíhal číst titulky. Bylo by to moc fajn. Hru už jsem hrál 2x, ale stihnout se to vše prostě nedá. Pomůžete mi někdo když tak? Děkuji.
 
Komentář

howady

Nováček
53%
Příspěvků
2
Skóre reakcí
0
Bodů
66
Zkoušel jsem použít tuto češtinu na verzi hry od GOG, ale na verzi 1.1.1.0 od GOG tato čeština nefunguje, šlo by ji upravit?
 
Komentář
R

Red Sparks

Návštěvník
howady na GOG je pouze první Call of Juarez. Tohle je překlad na Call of Juarez Gunslinger, takže se to snažíš nainstalovat na úplně jinou hru.
 
Komentář
Top