• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Call of Duty: Modern Warfare Remastered 1.0

MixerX

Překladatel
MixerX přidal nový překlad:

Call of Duty: Modern Warfare Remastered - Slovenská lokalizácia prekladá všetky texty príbehového režimu s úplnou diakritikou.

Začiatkom novembra 2016 vyšla vynovená edícia legendárnej hry z vojenského prostredia Call of Duty: Modern Warfare, ktorá priniesla vylepšenia najmä po grafickej stránke. Príbehová časť sa navyše dočkala dopracovania pasáží, na ktoré autorom pre pôvodnú hru už nezostal čas.

Lokalizované sú všetky texty hry pre jedného hráča, teda ponuky, úlohy, titulky pri videách a dialógy. Nezabudnite si v nastaveniach zvuku zapnúť titulky! Vzhľadom na to, že internetové časti hry sú šifrované a chránené...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
J

JohnyEL

Návštěvník
Chtěl bych se zeptat jestli se bude dělat i česká verze na tuhle hru. Děkuji
 

MixerX

Překladatel
@damirek ďakujem za upozornenie, ale zrejme došlo k omylu. Toto je preklad hry Modern Warfare Remastered z roku 2016, ktorá je podľa mojich informácií stále vo verzii 1.15. Ty zrejme myslíš Modern Warfare z roku 2019, ktorá je vo verzii 1.18. Prosím, oprav ma, ak naozaj vyšla pre MW Remastered aktualizácia 1.18, pretože Steam mi takú neposkytuje.
 

damirek

Člen
Ahoj, asi máš pravdu já hru dostal ke grafické kartě nvidia rtx a jsem z těch verzí zmatený. Je tedy na moji verzi čeština či slovenština?
 
Top