• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Call of Duty: Modern Warfare Remastered (SK)

Call of Duty: Modern Warfare Remastered (SK) 1.0


MixerX

2. úroveň
Překladatel
56%
Příspěvků
195
Skóre reakcí
516
Bodů
138
MixerX přidal nový překlad:

Call of Duty: Modern Warfare Remastered - Slovenská lokalizácia prekladá všetky texty príbehového režimu s úplnou diakritikou.

Začiatkom novembra 2016 vyšla vynovená edícia legendárnej hry z vojenského prostredia Call of Duty: Modern Warfare, ktorá priniesla vylepšenia najmä po grafickej stránke. Príbehová časť sa navyše dočkala dopracovania pasáží, na ktoré autorom pre pôvodnú hru už nezostal čas.

Lokalizované sú všetky texty hry pre jedného hráča, teda ponuky, úlohy, titulky pri videách a dialógy. Nezabudnite si v nastaveniach zvuku zapnúť titulky! Vzhľadom na to, že internetové časti hry sú šifrované a chránené...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
J

JohnyEL

Návštěvník
Chtěl bych se zeptat jestli se bude dělat i česká verze na tuhle hru. Děkuji
 
Komentář

Lord Mazour

Člen
72%
Příspěvků
60
Skóre reakcí
26
Bodů
36
Také bych rád někoho poprosil o český překlad. Byl bych za něj velmi vděčný. Děkuji :).
 
Komentář

damirek

Člen
62%
Příspěvků
27
Skóre reakcí
5
Bodů
31
Už je verze 1.18 a slovenština nefunguje. ..
 
Komentář

MixerX

2. úroveň
Překladatel
56%
Příspěvků
195
Skóre reakcí
516
Bodů
138
@damirek ďakujem za upozornenie, ale zrejme došlo k omylu. Toto je preklad hry Modern Warfare Remastered z roku 2016, ktorá je podľa mojich informácií stále vo verzii 1.15. Ty zrejme myslíš Modern Warfare z roku 2019, ktorá je vo verzii 1.18. Prosím, oprav ma, ak naozaj vyšla pre MW Remastered aktualizácia 1.18, pretože Steam mi takú neposkytuje.
 
Komentář

damirek

Člen
62%
Příspěvků
27
Skóre reakcí
5
Bodů
31
Ahoj, asi máš pravdu já hru dostal ke grafické kartě nvidia rtx a jsem z těch verzí zmatený. Je tedy na moji verzi čeština či slovenština?
 
Komentář

Top