• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Borderlands 3

kubinx8

Člen
Příspěvků
111
Hodnocení
150
Bodů
45
Chci se zeptat, protože nemůžu psát do fóra Chci přeložit/Hledám překlad. Nechtěl by někdo překládat Borderlands 3?
 
V

vencavev

Návštěvník
Pojďme zkusit vyhodnotit situaci zatím skrze anketu (viz. odkaz nahoře @GARUSS) a pokud bude větší zájem můžeme začít vybírat honorář pro tým překladatelů, kteří by byli ochotni se pustit do přelouskání celé hry do češtiny :) Organizaci si rádi vezmeme na starosti.

Díky za každý hlas nebo náměť na případnou pomoc či konzultaci.
 
V

vencavev

Návštěvník
Co nato třeba @The Spyker tým? :) koukal sem, že jste překládali Tales from the Borderlands. Co takhle zkusit Borderlands 3? :)
 
C

cardex1992

Návštěvník
Zdarec tak co ? Pustil se do toho někdo ? :) Ani tu ani na výše zmíněným odkazu na druhém fotku / stránce , se od listopadu ani nepiplo a to je tam kolem 1000 hlasů a z toho nějakých 60% by i zaplatilo :)
Tak jak to vypadá , bude se nebude se překládat ?
 

AliG

Člen
Příspěvků
78
Hodnocení
146
Bodů
40
Zdravím já jsem již v jiném vláknu psal, že bych chtěl obnovit celou sérii Borderlands včetně Borderlands 3 a že sháním techniky na pomoc, ale dodnes se mi nikdo neozval a já bohužel sám nejsem schopen veškeré texty získat ze hry a dělat napůl se mi to nechce. Dle mého názoru asi překlad nebude.
 

PMX

Člen
Příspěvků
104
Hodnocení
27
Bodů
30
@AliG
Ja robím ešte preklad do Borderlands: Pre-Sequel a rád by som nejako priložil ruku aj do Borderlands 3 ale ja prekladám do slovenčiny, tak neviem či je dobrý nápad urobiť guláš jazykov (už pri oprave Bordelu 1 Enhanced som mam zopár správ, že prečo je to pomiešané a že prečo to nemôžem prekladať do CZ aj keď som slovák XD )
 

PMX

Člen
Příspěvků
104
Hodnocení
27
Bodů
30
Borderlands Pre-Sequel je rozpracovaný, ale momentálne som sa sťahoval a nemám tak vela času --> mám Patreon, kde je prístup k rozpracovaným prekladom (vrátane Bordel PS)
 
Top