• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Book Of Demons

Book Of Demons 1.05

Jetro

Překladatel
Jetro přidal nový překlad:

Book Of Demons - Hack & Slash s kartičkami nejen pro fandy prvního Diabla

Popis hry
Book of Demons je hybrid akce ve stylu Hack & Slash (např. série Diablo) s tvořením karetního balíčku, v němž VY rozhodnuje o délce úkolů. Vybavte se magickými kartami namísto zbraní a likvidujte armády temnoty v podzemí pod Starou katedrálou. Zachraňte terorem zmítaný papírový svět před zlovůlí arcidémona!

Profil hry na Steamu

Ukázka češtiny

Termín dokončení
prosinec 2018

Zjistěte více o tomto překladu...
 
jo, tu mám na steamu v seznamu přání od 26.2.2017...akorát, že po dvou letech je ještě pořád v předběžným přístupu a až (jestli vůbec) vyjde tak budeš dělat aktualizace dvakrát denně :)
 
No, asi zítra by měly udeřit na steamu výprodeje, prý hlavně horrorový, zombácký a tak, třeba do toho zahrnou i démony. :)
 
Tak bohužel, tohle do slev nepadlo...na druhou stranu asi půjdu do banky s pistolí, protože cca 90% z mých cca 80 přání je z cca 50% levnější = asi se z toho cca zblázním. :D
 

Jetro

Překladatel
Nemá někdo nápad, jak řešit názvy předmětů (ano, chci je překládat), když k tomu základnímu se v případě magické a legendární varianty karty ještě náhodně přidají 0-3 předpony a 0-3 přípony? Pak z toho vznikají různé zběsilosti, viz přiložený obrázek. Nic moc mě zatím nenapadá. :/
 

Přílohy

  • BoD_CZ_item.jpg
    BoD_CZ_item.jpg
    328,1 KB · Zobrazení: 34

Jetro

Překladatel
Jo, přesně tak. K základnímu názvu (tady Elixír zdraví) se náhodně přidá 0-3 předpon a 0-3 přípon (v tomhle případě byly přidány 3 přípony). Originál bude "Health Potion of Plenty of Blast of Unlimited Refill, takže taky strašná hovadina. Snažím se vymyslet třeba úplně jiné předpony/přípony, které se budou od angličtiny úplně odlišovat, ale zatím to moc nepomáhá. :) Uvažoval jsem i o nějakých římských číslech atp., ale to mi kazí situace, kdy nevím, kolik těch předpon/přípon se tam zrovna vloží. Kdyby jedna a jedna, tak v pohodě, ale 0-3 a 0-3, to je problém (to by pak z toho mohlo vylézt něco jako Elixír zdraví I XI V, nebo III Elixír zdraví VII :D).
 

Char

Tým překladyher.eu
V originale je "Health Potion of Plenty of Blast of Unlimited Refill"? No to jsem taky ztracen. Jak to resi v polstine? A pokud bude potreba s testem, dej mi vedet rad pomohu. Nebot jsem neodolal a koupil ji. :)
 
Naposledy upraveno:

Apoliener

Člen
Ty předpony i přípony by musely být neurčité a vždy prvního pádu, ideálně kdyby tam šlo dát třeba uvozovky nebo nějaký znak /Síla/Blahobyt/Výbuch/"Elixír zdraví"/Obratnost/Vůle/Doplnění - neříkám, že je to ideální, ale aspoň by to bylo funkční pro všechny předměty pořád stejně, nebo něco na ten způsob.
 
Tak už se těším na překlad. Právě zakoupeno a nainstalováno - Steam má teď 20% slevu a mně tam dneska přistál i slevový kupón 66%...no nekup to. :D
 
Book of Demons
Dnes vysiel update: 1.00.17867+ ......................................................................................................
 

Jetro

Překladatel
Nové updaty do Book of Demons není třeba hlásit, protože u téhle hry české texty nepřepisují ty anglické, takže čeština zůstane. Jediné, co se může stát, že místo nového EN textu se při hraní v CZ objeví pouze ID. Ale to si hlídám, a jakmile přidají nějaké nové texty, tak vydám i novou verzi překladu. ;)
 

Majkyska

Člen
Good Job....

No jo, si rychlík...škoda že já to tou oficiální cestou nestihla dřív :) ale dík, konečně si to můžu zahrát :D
 
H

hooojaja90

Návštěvník
Dobrá hra (ikdyž některé mechanismy by v ní chtěly trochu předělat/vylepšit) a super překlad.
 
R

Roman220787

Návštěvník
Ahoj Jetro.Cenim si ze si prelozil preklad.Len som nasiel chybicku u maga. u karty kniha ledu mas, ze posiluje ohnive poskozeni.
Co som zvyknuty tak niektory co prekladuju tak su radi, ze hraci najdu nieco zle prelozene alebo ze niekde je chyba.Niwe vsetko sami uhlidaju.
Ak ta to netrapi tak maj moju spravu za bezpredmetnu.
 

Jetro

Překladatel
Ahoj, určitě jsem za nahlášené chyby rád, nicméně zrovna tahle už by měla být ve verzi 1.01 opravena, jelikož už byla nahlášena.
 
Top