• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Blood Omen: Legacy of Kain / Blood Omnicide

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

miracleflame

Člen
Příspěvků
75
Hodnocení
39
Bodů
25

Dáva sa na známosť, že ruskí nadšenci zapracovali na fan-remaku tejto klasiky s hutnou goticko-vampiristickou atmosférou, ktorú sa žiadnemu z nadchádzajúcich dielov nepodarilo zopakovať.

Tento remake (add-on) umoňuje väčšinu aspektov hry jednotlivo prepínať medzi novým a pôvodným prevedením. Okrem iného implementuje titulky, ktoré v hre nikdy neboli a to otvára priestor na lokalizáciu.

Kontaktoval som autorov ohľadom možnosti českej lokalizácie a dostal som kontakt na skype: paul_vortex kde sa táto téma môže otvoriť.

Ovšem text hry je písaný veľmi poeticky, chcelo by to skúseného prekladateľa.
Nájde sa niekto na vampiristicko-peotickú výzvu?
 

harry

Nováček
Příspěvků
2
Hodnocení
0
Bodů
1
Ahoj.
Neviem, či to ešte je aktuálne, ale mala by som záujem o spoluprácu. Som profesionálna prekladateľka (ruština a francúzština). Nemám žiadne skúsenosti s informatickou časťou, vedela by som urobiť len preklad čistého textu, a to tiež len z ruštiny. Manžel (píšem z jeho účtu) má túto hru veľmi rád a chcel by si ju zahrať po slovensky. Aj ja rada hrávam hry, a preto by bolo pre mňa cťou spolupracovať na lokalizácii.
Miška
 

miracleflame

Člen
Příspěvků
75
Hodnocení
39
Bodů
25
Teší ma záujem, ale nutno poznamenať, že autori tento projekt odložili na neurčito a zatiaľ mám pocit, že hra sa nedá prejsť celá.
Každopádne, pozriem na to znovu a skúsim poskytnúť čiste len text na preloženie.
 

harry

Nováček
Příspěvků
2
Hodnocení
0
Bodů
1
Super, ďakujem veľmi pekne! Dúfam, že hru dorobia, aby malo zmysel ju prekladať.
 
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
Top