• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Beholder 2

Příspěvků
34
Hodnocení
40
Bodů
20
Electricman37 přidal nový překlad:

Beholder 2 - Český překlad hry Beholder 2.

Beholder_2_616x353.jpg
Beholder 2 je pokračování skvělé indie hry Beholder. Tentokrát hrajete za Evana Redgrava, který po smrti svého otce začíná pracovat na Ministerstvu. Aby zjistil, proč jeho otec zemřel, musí ujít dlouhou cestu. Vystřídáte několik prací, budete špehovat své kolegy a učiníte spoustu těžkých rozhodnutí, které vás často mohou stát život.

Pustil jsem se do překladu hry Beholder 2,...

Zjistěte více o tomto překladu...
 

Lukop100

Člen
Příspěvků
18
Hodnocení
6
Bodů
5
Bylo by super mýt překlad této skvělé hry. Jen pokračuj.:)
Jen škoda že se nedokončil překlad prvního dílu.
 
Příspěvků
34
Hodnocení
40
Bodů
20
Díky za podporu. :) Ale bude to opravdu trvat dost dlouho. Momentálně mám přeložené hlavní menu, nastavení, intro hry a kousek začátku hry (takový v podstatě tutoriál).
 

Case

Nováček
Příspěvků
5
Hodnocení
0
Bodů
8
Na prvnim dilu jsem zacal pracovat pred tydnem. Momentalne jsem zhruba na 15% prekladu.
 

Lukop100

Člen
Příspěvků
18
Hodnocení
6
Bodů
5
Takže on se překládá i první díl? Jestli ano, tak to je super. Vím, že se první díl překládal ale nějak to stroskotalo.
 

Menferus

Nováček
Příspěvků
2
Hodnocení
0
Bodů
8
Zdravím, jestli by jsi chtěl pomoci s překladem dej vědět. A nějak se domluvíme, požádal jsem o přátelství na steamu. Díval jsem se a toho textu je opravdu hodně a budeš mít co dělat. Ty to edituješ přes ten in-game editor nebo přímo ten soubor strings?
 

Menferus

Nováček
Příspěvků
2
Hodnocení
0
Bodů
8
Tak až teď jsem si všiml, že poslední článek v této diskuzi je z 28.prosince 2018. V tom případě asi pochybuji, že na překladu někdo pokračoval. Pro majitele steam verze na odkazu steam workshopu https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1973135569 jsem začal dělat češtinu. Pro odběr musíte být přihlášeni. Jakmile bude hotova, což bude trvat dlouho :D, tak ji případně uploadnu tady.
 
Příspěvků
34
Hodnocení
40
Bodů
20
Promiň, že jsem neodpověděl, ale je to tak, na překladu už nepracuji. Momentálně dělám na překladu Phoenix Pointu. Přeju hodně štěstí. :)
 
Top