Banished

Banished 1.0

siSINka

3. úroveň
Překladatel
80%
Příspěvků
315
Řešení
3
Skóre reakcí
105
Bodů
396
siSINka přidal nový překlad:

Banished - Český překlad budovatelské trategie

Původně jsem nepočítal, že tuhle češtinu tady budu publikovat (je na Steamu ve Workshopu), ale okolnosti, viz dále, mě k tomu donutily.

Odkaz na hru:


Instalace:
nejjednodušší (máte-li hru na Steamu) je aktivace ve Workshopu. Nebo - či pokud bude čeština ze Steamu odstraněna - prostě rozbalte archiv banished.zip do adresáře ..Banished\WinData\ a ve hře povolte v modifikacích: v hlavním menu hry aktivujte češtinu a případně další...


Zjistěte více o tomto překladu...
 

siSINka

3. úroveň
Překladatel
80%
Příspěvků
315
Řešení
3
Skóre reakcí
105
Bodů
396
Jak jsem uvedl na Steamu u této položky ve workshopu, odkazy na stažení češtiny se tam po několika dnech vrátily. Možná Valve (nějaký moderátor?) uznalo, že modifikace nic neporušuje, že není pokažená, navíc je řada zdrojů s informací že modifikace a achievementy prostě u této hry nejdou dohromady.

Ale to je jedno. Tady to zůstane k dispozici všem, i kdyby to Valve odstranilo. Navzdory tomu neznamemu panovi
 
Komentář

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
822
Skóre reakcí
472
Bodů
554
To, že se Achievementy deaktivují při používání modifikací ve hře je naprosto normální chování u většiny her, některé tuhle skutečnost i explicitně vypíchnou, že po aktivaci módu z workshopu, se achivementy prostě deaktivují. Ten důvod je jasný. Jedná se o nějaké typy výzvy, které se postupně ve hře stupňují a jejich docílení je dimenzované na základní prvky hry, které onu výzvu stupňují. Modifikace mohou ty výzvy značně ulehčit, což by bylo kontraproduktivní, všichni by pak snadno dosáhli platiny a unikátnost některých výzev by byla ty tam.

Jediné co by tuhle skutečnost vyřešilo, by bylo oficiální vložení češtiny do hry tvůrci, pak by se docílilo funkčnosti achievementů.

Je mi líto, že pan neznámý škodí, ale zase jsem rád, že to tu je. Připomnělo mi to, že bych se do toho zase mohl podívat :)
 
Komentář

sintax

Nováček
68%
Příspěvků
47
Skóre reakcí
38
Bodů
168
Banished je hra kterou hraji pravidelně vždy když mě už nebaví všechny ty jeho kopie a nebo online pvp hry a chci se pořádně odreagovat.
Je pravda že jej hraji pouze s modifikaci Colonial Charter protože základní hra je pro mě málo ale i tak na workshopu odebírám češtinu léta letoucí a vzhledem k tomu že poslední update hry proběhl před 3 lety nevím co ten PAN NENORMÁLNÍ řeší ?
To že je mód neaktualizovaný 1x za rok když je hra hotová a další verze pravděpodobně nevyjde mi přijde jako pěkná blbost pokud je mód funkční.
Skoro v žádné hře nedostávám achievementy protože všude se najde možnost něco vylepšit a tak hraji vždy s módy (kromě adventur).
Achievementy mě nezajímají a nikdy nezajímali u žádné hry. Nějak u nich postrádám vyšší smysl a nemají pro mě žádnou hodnotu.
Naopak pro mě má hodnotu to že někdo obětoval svůj čas s lokalizací hry do češtiny .
Vzhledem k tomu že s překládáním mám nějaké zkušenosti a vím co to obnáší něco přeložit si každé češtiny vážím o to víc.
Ať se jde PAN WTF? bodnout protože je to nějaké děcko co cheatuje ve hrách a móduje si skyrim (tam je mod na zapnutí achievementů když máte namódovanou hru) a ban ochrany VAC budiž odrazem jeho (NE)INTELIGENCE.
Děkuji mnohokrát za češtinu která mi zpříjemnila odehrané tisíce hodin v této hře.
 
Komentář

Top