• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
ATOM RPG

ATOM RPG

Spid3rCZ

Člen
Příspěvků
30
Hodnocení
109
Bodů
40
Spid3rUL přidal/a nový překlad:

ATOM RPG - Oficiální překlad nástupce série Fallout

Zdravím všechny milovníky posta-apo RPG a série Fallout, tímto bych vás rád informoval o překladu RPG hry ATOM RPG.

V podstatě se jedná o duchovního následovníka Falloutu. Celá hra se odehrává v postapokalyptickém sovětském svazu, což má své jisté kouzlo. Hra je extrémně ukecaná. Osobně ho odhadují na 2400 stran textu, což je masakr. Nedokážu s jistotou říct, kolik je fakticky přeloženo. Je přeložen komplet celé jádro hry, tedy inventář, tvorba postavy, jména postav, lokalit, vlastně vše...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 

Craft

Nováček
Příspěvků
7
Hodnocení
2
Bodů
10
držím palce a moc se těším, na tento překlad čekám dlouho a rád ještě počkám
 

Spid3rCZ

Člen
Příspěvků
30
Hodnocení
109
Bodů
40
Uživatel Spid3rCZ vložil k překladu ATOM RPG novou aktualizaci:

Aktualizovaný postup překladu

Tak mi to nedalo a řekl jsem si, že se prokoušu soubory a spočítám kolik stringů ve hře je a kolik přesně je přeloženo... takže si dáme zase něco málo čísel. Celkově má celá hra kolem 83,500 stringů. K dnešnímu dni je přeloženo přes 17,000 stringů. Což dle mých výpočtů (a že nejsem vůbec v matice dobrej) by mělo být 20%. Což je o 15% víc, než jsem sám očekával. Takže jsem vlastně příjemně překvapený :D Těchhle přeložených 17,000 stringů dělá celkem 480 normostran textu. To tedy znamená, že...

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 

faustchlapik

Nováček
Příspěvků
5
Hodnocení
3
Bodů
5
pro Spid3rCZ předem dík za zahájení překladu a mám dotaz: budeš na to dělat i DLC ATOM RPG - Supporter Pack ? Jinak jelikož za dík si žádné pivko nedáš, tak ti na pár posílám. :)
 

Spid3rCZ

Člen
Příspěvků
30
Hodnocení
109
Bodů
40
Pro faustchlapik: DLC je součástí hry, včetně eventů, takže část je vlastně už dokonce přeložena.
 

Draken1

Nováček
Příspěvků
1
Hodnocení
0
Bodů
0
Zdravím..Super . Už tuto hru sleduji několik let a hru nehraji když neumím Aj a spíše jsem pořád jen doufal že někdy vznikne čeština.. Sice mi to je jedno ale zajímalo by mi kdy cca čeština bude hotova :). Každopádně pak taky něco pošlu :) ... Už jen proto že Falout 2 byl pro mě nej hra....A dá se říci že tahle hra je jediná hodně podobná dvojce...Alespoň se máme na co těšit... Děkuji a přeju ať se daří :)
 

Spid3rCZ

Člen
Příspěvků
30
Hodnocení
109
Bodů
40
Draken1: hele to ti bohužel nejsem schopen rict. Překlad je na 20% zhruba. Obávám se, že to nebude úplně hned.
 
Top