• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Astroneer

Astroneer cz20210420

unread

Člen
unread přidal/a nový překlad:

Astroneer - Hra o vesmírném průmyslu a meziplanetárním cestování

Zobrazit přílohu 39467

Zobrazit přílohu 39468 Objevuj a měň vzdálené světy! Astroneer se odehrává během zlaté horečký 25. století ve vzdáleném vesmíru, kde hráč riskuje život v nehostinném prostředí.
Zobrazit přílohu 39469 Hráč má možnost přizpůsobovat si svět k obrazu svému. Upravovat terén, těžit vzácné zdroje z planet a měsíců. Nerosty a minerály může buď prodat anebo použít k výrobě lepšího vybavení. Nová vozidla, rakety nebo moduly, vše je k...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 

Pestr

Člen
@unread Díky za překlad, v době vydání mi nějak unikl, hru vlastním už dlouho a tohle je impuls znovu jí zkusit. Ještě jednou díky, kdyby byla možnost tě podpořit nějakou částkou, napiš způsob rád to udělám.
 

unread

Člen
Díky za projevenou přízeň, jak víš, makám na NMS, tak snad ten překlad není katastrofa. Byla to bokovka na odreagování :)
Co se podpory týče, přímo v instalátoru je QR kód, takže by to mělo být velmi jednoduché a až svádějící nevyužít :LOL:
 

Pestr

Člen
Díky za projevenou přízeň, jak víš, makám na NMS, tak snad ten překlad není katastrofa. Byla to bokovka na odreagování :)
Co se podpory týče, přímo v instalátoru je QR kód, takže by to mělo být velmi jednoduché a až svádějící nevyužít :LOL:

OK, díky za odpověď. Jak budu instalovat češtinu, tak mrknu na ten QR kód. Zatím jsem ji jen stáhl. Věřím že to katastrofa nebude, každopádně dám hodnocení až něco odehraji. Držím palce s NMS.
 

unread

Člen
Uživatel unread vložil k překladu Astroneer novou aktualizaci:

cz20210403

Rychlá aktualizace češtiny, opraveny a uhlazeny pojmy a především opraven technický problém - pozůstatek po původní hře.
Mimochodem jsem narazil na bug, kdy se mi přestalo objevovat napojení na O2 síť. Bugy jsou hlášeny i v diskuzi na Steamu, takže počítám, že dojde k brzké opravě ze strany vývojářů.

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 

Iasius

Nováček
Díky za skvělou češtinu, moc mi pomohla.
Astroneera vlastním už od začátku co hra vyšla ještě v předběžném přístupu.
Sic základy angličtiny ovládám, u Astroneera bylo pro mě hraní v en nepříjemné, pořád se mi tam motaly názvy všech těch prvků, tak sem hru odložil s tím že počkám až to nějaká dobrá duše přeloží. A stalo se :)
A je to snad poprvé co jsem podstivě přečetl celý instalátor, je to dost originálně pojaté : ) To je nějaký online překladač nebo je to psáno z hlavy ?
Posílám pár drobných na zmrzku a ještě jednou díky, udělal si mi velkou radost.
 

unread

Člen
Děkuju za štědré zmrzlinovné. Mám radost, že máš radost.
Originálné pojatý instalátor není online překladač, tak se tu, synku, kdysyk mluvilo a eště občas to tu možeš zaslechnuť, tu na tym razovitym severu. :D
 

Podobná vlákna

Top