• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Assassins's Creed: Brotherhood

Minisom

Nováček
Ahoj,
Mám dotaz na ty lidi co si zakoupili od Ubisoft hru AC: Brotherhood.

Před pár dny jsem si stáhnul druhý díl z Eziovi kolekce AC: Brotherhood. Vyskytl se mi problém, že mi ta hra prostě nejde spustit.
Já jí nainstaluji, a když chci dát spustit, vyhodí mi to okno že to nejde spustit, že to nemůže najít původní soubory (viz. obr.)
Když zadám tu cestu, tak to napíše že je to všechno ok, ale při další pokusu o spuštění se zase dostanu pouze ke zprávě v okně jako předtím.
Zkusil jsem provést i Ověření souborů, proběhlo, ale problém to hlásí stále stejný.
Již jsem jednou zkusil komunikovat s podporou Ubi, tam chtěl provést právě ověření, a reinstalaci hry.
Tu jsem dělal už den předtím, provedl jsem jí ale tedy znova, ale problém je stále stejný. Na další odpověd od podpory čekám.

Ještě mi napadá, že když jsem zkusil dát odinstalaci přímo v aplikaci Uplay, tak mi to hru neodinstalovalo, že to nejde. Odinstaloval jsem jí až tím, že jsem dal odinstalovat celou aplikaci Uplay, a zaškrtl zároveň odinstalovat i hru.

Obr. co mi ukazuje hra pokud jí chci zapnout:
upload_2020-4-7_19-42-7.png

Neřešil jste někdo podobný, nebo stejný problém a měl byste řešení?
Předem děkuji za odpovědi. :)
 
Ahoj, tuším, že jsem měl jednou podobný problém s AC hrou. Pomohlo mi hru odinstalovat pomocí programu Revo Uninstaller (v režimu lovce). Smaže to i různé registry hry, které způsobovaly ten problém. Vyzkoušej a dej vědět.
 

Minisom

Nováček
VYŘEŠENO
---------------------
Ahoj Lord Mazour, díky za informaci, nakonec jsem to vyřešil ještě před tvojí radou, ale byl tam opravdu problém s registrem.
Našel jsem to nakonec asi před hodinou a půl po dvou dnech na anglickém fóru, kde někdo řešil stejný problém.
-
Problém byl v registrech. Udělal jsem chybu (kterou jsem si zpětně už neuvědomil, a zde jí ani neuvedl) ale nainstaloval jsem tam Češtinu ještě před prvním spuštěním hry.
Propsala se do registru a hra nešla spustit. Ale v případě odinstalace, právě v registru část zůstala (jak psal Lord) a proto i při přeinstalaci stále nešlo spustit.
-
Takže bylo nutné odstranit kód z registru, nainstalovat znovu, spustit hru, a potom nainstalovat češtinu.
Nyní to vypadá, že už hra normálně běží.
-
I tak díky za radu :)
 
Naposledy upraveno:
Jo, já to měl taky kvůli té češtině právě. Dokonce když jsem hru odinstaloval z Uplay a zkusil instalaci z originálního DVD, tak mi to nenabízelo ani možnost "instalovat", ale rovnou "hrát". A myslím si, že ten problém, kvůli té češtině, budou mít všichni.
 
A

Andrea1988

Návštěvník
Ahoj, prosím vás, potřebuju si opravit stejnou chybu, jen nevím, kde mám hledat ten správný registr. Děkuji za pomoc
 
Top