• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Assassin's Creed 2

Assassin's Creed 2 28.10.2020

Bizzle

Člen
Bizzle přidal/a nový překlad:

Assassin's Creed 2 - Postup instalace češtiny je součástí souboru

Assassin´s Creed 2 je epický příběh o rodině, pomstě a spiknutí zasazený do noblesního a přesto brutálního prostředí renesanční Itálie. ... Ezio Auditore da Firenze je mladý italský šlechtic, který se naučí řemeslu vrahů jako prostředek pomsty za zrazení své rodiny.

Přečtěte si více o tomto překladu...
 

Bizzle

Člen
Ubisoft odstranil češtinu z Assassin's Creed 2 a Assassin's Creed: Brotherhood, v posledním díle Eziovy trilogie Revelations čeština zůstala. Nevím proč, ale aspoň to tam jde takto zpět nahrát.
 
Zdravím, mám jeden poznatek a jeden dotaz.... Pokud máte hru nainstalovanou na Uplayi v jiném jazyce, než v polštině, není vůbec nutné hru mazat a stahovat (instalovat) znova. Stačí vlézt do registru a přepsat tam informaci o jazyku. Může někdo potvrdit, jestli tato čeština funguje i na Deluxe verzi ?
 
Hrál jsem si s tím hodně dlouho, protože jsem tam taky neměl polštinu ale kašli na to všechno, prostě stáhni a nainstaluj ac2-steam.exe potom už mi čeština fungovala a říkám ti že jsem se s tím štval přes hodinu a stačilo pouze tohle :D
 

T0MAScz

Člen
Autor očividně vzal můj soubor a dokonce i můj text který jsem měl v návodu na steamu.. Nějakou dobu zpět se tady v diskuzi řešilo že jistí Zhilian měl instalačky, ale kvůli adminům prekladyher.eu je údajně nemohl zveřejnit. Tehdy jsem se trochu naštval a rozhodl jsem se zveřejnit svojí verzi (kterou můžete najít "vypůjčenou" zde) na steam a vložit do diskuze odkaz. Později to stejné udělal i zhilian na kterého ve svém návodu i odkazuji, jelikož instalačka je mnohem praktičtější a funkčnější než má verze. každopádně steam není úplně ideální řešení a to z důvodu, že google jako první věc při vyhledání "assassins creed 2 čeština" vyhodil několik diskuzí a tam teprve možná někdo našel odkaz.. Jsem tedy rád, že admini polevili a nyní se zde čeština nachází, každopádně autor mohl alespoň vymyslet vlastní text návodu na instalaci a ne jen zkopírovat ten můj. Pro všechny ostatní co si zde přišli pouze pro radu s instalací, jelikož pro steam verzi jsou potřeba změny v registrech, doporučuji použít tohle: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2061238113 . Jedná se o už zmíněnou instalačku od zhiliana která bez problémů funguje. Kdyby někoho zajímal náhodou můj původní návod kterým se tvůrce "inspiroval" tak ho najde zde: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2041702207 . Jenom abych ujasnil, tak nemám problém s tím aby zde návod zůstal, ani nepožaduju aby mě autor někde zmiňoval, jen pro příště si dej větší pozor na to jak moc nápadně kopíruješ :)
 

Bizzle

Člen
Ahoj, už jsem tě přidal na hlavní stránku jako původního autora. Mým cílem určitě nebylo překlad "zkopírovat" a vydávat za svůj, jen se snažím, aby překlady byly na jednom místě a hlavně pro více lidí. Tady ten návod navíc funguje bezvadně i na uplay, takže by byla škoda, kdyby to bylo jen na steamu... Omlouvám se každopádně za komplikace.
 

T0MAScz

Člen
V pohodě.. nic se nestalo. Mohl si mě třeba dát vědět na steamu tehdy. Mojí prioritou také je aby si mohlo co nejvíce lidí zahrát hru pěkně v češtině :D
 

Bizzle

Člen
Fakt se ještě jednou omlouvám, uvedl jsem tě aspoň na té hlavní stránce překladu. Tohle je prostě klasika, asi nejlepší AC, co kdy byl :love:
 

cayonade

Nováček
Čau hráči, tak nějak jsem si po letech chtěl užít nejlepší AC sérii a díky vám i první dva díly v češtině. Tenkrát jsem si koupil i všechny originálky, ale netuším kam přišly. Nicméně, zmiňujete se tu, že na Uplay a Steam zůstalo Revelations v češtině. V říjnu 2020 to alespoň kolega @Bizzle psal. To mi chcete říct, že jsem ofiko češtinu prošvihl o půl roku? :oops:o_O Je nějaká šance, že se tomu někdo pověnuje stejně jako předchozím dvou dílům a budu mít možnost nahrát ofiko češtinu do Steam hry? Mockrát děkuju za případný odpovědi. Mějte se krásně i v nelehké době.
 

Abby

Junior moderátor
Junior tým PH
@cayonade já mám češtinu pro všechny tři AC2 a fungovala mi na Uplay, tak ti to můžu kdyžtak někam uploadnout, kdybys chtěl, akorát teda čeština pro první dvojku má cca 3.8 GB... Brotherhood a Relevations už jsou malinkaté.
 

snco1301

Dárce portálu PH
Odzkoušel jsem Revelations Steam verzi a tam čeština je pořád ofiko.

AC2 dělal isntalátor Zhilian a je taky malinkej.
 
Naposledy upraveno:

cayonade

Nováček
@Abby , děkuji, jsi moc hodná. :giggle: @snco1301 , jelikož tu hru ještě nemám zaplacenou, tak na Steam storu je, že hra češtinu nepodporuje, ani zmínka o českém překladu. Je možný, že by tam byla i tak?
 

cayonade

Nováček
Měl si pravdu, nikde o tom sice nepíšou, ani na stránce hry ve storu, ale hra je česky. Díky moc za spolupráci. :) Češtinu si radši uložím, kdyby náhodou mě zase za 10 let přepadla potřeba to dohrát. :D Mějte se krásně.
 
Top