• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Anno 1800

ridik

Nováček
Prosím o radu . Nejde mi ukládat . Proběhne automatické uložení a nikde nic . Ručně taky nic . Při spuštění hry, vždycky od začátku.
Díky za pomoc.
 

Paras

Moderátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
Na spoustě fór se na to dotazují "majitelé" warezu.. Protože samozřejmě nefungují patche a díky systému záchytu warezu to potom nejde..
 

ridik

Nováček
Je to elektronická verze z alzi. Nejde mi to ani na Anno 2070 . N Skoušel jsem to i různě instalovat na dva disky a pořád stejny . V pohodě s tím že je to warez . Chápu to .
 

Abby

Junior moderátor
Junior tým PH
V první řadě aktualizuj na poslední verzi. Dále vypni všechny mody, máš-li. Za třetí aktualizuj Windows na poslední možnou verzi. Za čtvrté aktualizuj všechny ovladače na poslední možnou verzi a ne z Windows Update, ale normálně od výrobce. Za páté spusť CMD a do něj zadej "chkdsk x: /R /X", kde x: je tvůj disk, pokud jich máš víc, zadej nejdřív ostatní a nakonec C a na výzvu restartuj a nech to dojet. A nakonec spusť hru jako správce. Pokud opravdu nemáš warez, musí to začít fungovat. A pokud to nebude fungovat ani pak, tak 1. kup originál a 2. kontaktuj oficiální podporu, my ti tady s tím už víc nepomůžeme.
 

ridik

Nováček
Děkuju, opravdu to není warez . Mám rád originál . Přestal mi jít i StarCraft II. Tak uvidím. Asi to bude něco stěma Windows. Proto že ten StarCraft II, přestal jít po aktualizaci .
 
Naposledy upraveno:
Top