• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Anno 1800

ridik

Nováček
Příspěvků
5
Hodnocení
0
Bodů
3
Prosím o radu . Nejde mi ukládat . Proběhne automatické uložení a nikde nic . Ručně taky nic . Při spuštění hry, vždycky od začátku.
Díky za pomoc.
 

snco1301

Člen
Příspěvků
205
Hodnocení
52
Bodů
40
Nechci tě hned obvňovat. Obecně tímto trpí warez verze hry. Spusti hru jako správce, třeba nemá práva na zapisování.
 

Paras

Moderátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
Příspěvků
392
Hodnocení
190
Bodů
55
Na spoustě fór se na to dotazují "majitelé" warezu.. Protože samozřejmě nefungují patche a díky systému záchytu warezu to potom nejde..
 

ridik

Nováček
Příspěvků
5
Hodnocení
0
Bodů
3
Je to elektronická verze z alzi. Nejde mi to ani na Anno 2070 . N Skoušel jsem to i různě instalovat na dva disky a pořád stejny . V pohodě s tím že je to warez . Chápu to .
 

Abby

Člen
Příspěvků
393
Hodnocení
216
Bodů
45
V první řadě aktualizuj na poslední verzi. Dále vypni všechny mody, máš-li. Za třetí aktualizuj Windows na poslední možnou verzi. Za čtvrté aktualizuj všechny ovladače na poslední možnou verzi a ne z Windows Update, ale normálně od výrobce. Za páté spusť CMD a do něj zadej "chkdsk x: /R /X", kde x: je tvůj disk, pokud jich máš víc, zadej nejdřív ostatní a nakonec C a na výzvu restartuj a nech to dojet. A nakonec spusť hru jako správce. Pokud opravdu nemáš warez, musí to začít fungovat. A pokud to nebude fungovat ani pak, tak 1. kup originál a 2. kontaktuj oficiální podporu, my ti tady s tím už víc nepomůžeme.
 

ridik

Nováček
Příspěvků
5
Hodnocení
0
Bodů
3
Děkuju, opravdu to není warez . Mám rád originál . Přestal mi jít i StarCraft II. Tak uvidím. Asi to bude něco stěma Windows. Proto že ten StarCraft II, přestal jít po aktualizaci .
 
Naposledy upraveno:
Top