• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Ankh 3: Battle of the Gods

Ankh 3: Battle of the Gods

ADV Dream

Překladatel
Příspěvků
79
Hodnocení
132
Bodů
35
ADV Dream přidal/a nový překlad:

Ankh 3: Battle of the Gods - Třetí díl německé adventurní série z prostředí Egypta

Opět se jedná o klasickou point-and-click adventuru ve stejném grafickém enginu jako předchozí díly. Máme možnost hrát za dvě postavy, kromě hlavního hrdiny i za dceru velvyslance Tharu, která se již v sérii také objevila.

Příběh navazuje na předchozí dva díly, znovu se ujímáme doživotně prokletého mladíka Assila. Zápletku tentokrát tvoří předzvěst velkého zápasu božstva o post vládce nad Egyptem. Usednout na trůn se chystá zlovolný Seth a jediný, kdo tomu může zabránit je, jak jinak, právě...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 

KRAKY

Nováček
Příspěvků
2
Hodnocení
-1
Bodů
6
Přešel jsem tu z překladu Deponie 2. Za ten velice děkuji.
Ani to nepřekládejte. Jen by jste se připojovali k dalším drzým dílům zneužívající Antický Egypt. Trest těm hlavním může být místo mezi mumiemi. A ty jsou pro informaci lidé z našeho letopočtu. Protože Antický Egypt je zrcadlo naši doby. Mezi poznámkami od Měsíce má v knihovně také Smrt (Anubis) mnoho věčně mrtvých.
 

KRAKY

Nováček
Příspěvků
2
Hodnocení
-1
Bodů
6
Uvedu jeden příklad. Zatím si svět nepochopil Antický Egypt. Měsíc tam má dva soudy nad USA letem na Měsíc. Pírko pravdy je odsoudilo a za ten nový oznámený jim Měsíc nechal Anubise, který drží džbánek symbolizující Měsíc. Ten se plní drzostí Američanů. A oni jsou ti co začnou zneužívat Antický Egypt ve vlastní profit. Pak se přidávají další drzí lidé a o tom tady mluvím. Patří slovo Bůh do her? Pokud ano tak je herní společně s tím televizním průmyslem jedním z hlavních důvodů všech přírodních katastrof. Protože jiný trest za tu drzost si představit neumím.
 
Top