• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Ako napisem sukromnu spravu...?

M

mandes

Návštěvník
Dobry den..neviem tu uzivatelom napisat sukromnu spravu. Kde to najdem ? Ked kliknem na niekoho profil tak tam nevidim kam mam kliknut aby som mu napisal do spravy
 

Pilda

Člen
Asi to jde nějak elegantněji, ale dá se to udělat třeba tak, že najedeš nahoře v pravo na Konverzace a tam klikneš na začít konverzaci a do políčka Účastníků: napíšeš jméno toho komu chceš napsat, vybereš ho a napíšeš mu tam.
 
D

Dagger

Návštěvník
Ahoj! Pokud se nemýlím, je potřeba sdílet minimálně pět příspěvků.
 
Zrovna jsem hledal, proč nemohu přidat příspěvek do jednoho téma. Byl jsem trošku zmaten, ale tuším, že některá témata jsou uzamknuta nebo mají nastavena vyšší práva, aby tam nepřispívali nováčci. Děkuji za informaci ohledně PM, protože i mě toto mátlo...
 

Paras

Moderátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
To je prémiová sekce, kde můžou přidávat pouze prémiový členové a měli by tam jít ale přidávat odpověď všem.. Minimálně tedy když budeš člen..
 

KratosTM

Junior moderátor
Junior tým PH
Doporučuji prohlédnout FAQ.
Po kliknutí na Mám možnost získat nějakou hodnost? Sjede text a na jeho konci je tabulka s tím kdo a co, kde a za jakých podmínek. Přehledně na jednom místě.
 
Top