• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Age of Mythology - Tale of the Dragon

Age of Mythology - Tale of the Dragon 1.02

Gaunt

Překladatel
Gaunt přidal nový překlad:

Age of Mythology - Tale of the Dragon - Slovenský preklad čínskeho DLC pre AoM - Extended Edition, plus doplnenie chýbajúcich textov

Pripravil som pre vás preklad nového DLC pre legendárnu stratégiu Age of Mythology. Napriek tomu, že kampaň nie je ktovieako dlhá - má len 9 misií, bolo mi ľúto, že preklad pre túto hru nie je kompletný.

Oslovil som prekladateľa Sushiho, ktorý upravil preklad pre Extended Edition. S jeho pomocou sme pre vás pripravili inštalátor s prekladom pre celú hru a DLC.

Napriek tomu, že o preklad prejavili záujem len dvaja ľudia, tak som rád, že som ho dotiahol do konca.
Okrem preloženia čínskeho...

Zjistěte více o tomto překladu...
 

chero

Člen
Dneska vysla nejaka aktualizace a po ni je to samozrejme vsechno anglicky a dokonce se mi smazaly mise z kampane. Ale po znovunainstalovani cestiny je to opet cesky a dokonce se zase objevily vsechny dohrane mise z kampane. Zajimave
 

Gaunt

Překladatel
Myslím, že som to spomínal, že pokiaľ sa aplikuje preklad na rozohranú hru v angličtine, tak sa hra začne tváriť, akoby ste nič neodohrali. Názvy misii sa ukladajú do profilu, takže pokiaľ ste hrali hru v CZ/SK a potom sa pri aktualizácii preklad prepísal naspäť do EN, tak hra si myslí, že ste nič nehrali, lebo v tom súbore s prekladom sú odomknuté len misie s preloženým pomenovaním. Ani uložené pozície nefungujú, pokiaľ ste ich hrali v EN a potom ste ich chceli spustiť s prekladom. Ale vyzerá to tak, že update sa nedotkol textov, teda po stiahnutí updatu, ho stačilo len nanovo nainštalovať. Dúfam, že s tým nebude problém, ak áno môžeš sa na mňa obrátiť a pozriem sa na texty.
 

Gaunt

Překladatel
Gaunt doplnil k prekladu Age of Mythology - Tale of the Dragon nové informácie:

Aktualizácia prekladu

Dobrý deň,
nakoniec som sa rozhodol, že preklad nie len aktualizujem, ale aj opätovne celý prejdem.
Takže opravil som chyby v DLC Tale of the Dragon a aj popisy jednotiek, vylepšení, bohov atď. pre toto DLC a zároveň aj pre Titánov.
Aktuálne čakám na nový inštalátor, takže ak niekto čaká na preklad, poprosím vás o strpenie, ďakujem.

Aktuálna verzia prekladu, čo je tu na stránke, by však mala byť funkčná aj na najnovšej verzii hry.

Zistite viac o tejto aktualizácii...
 

Gaunt

Překladatel
K

Kenshi

Návštěvník
Ahoj :) vedel by si mi poradiť? Ako tam dať tú češtinu? Nainštaloval som to, ale stále mám hru len v anglickom jazyku, a netuším kde to zmeniť, prípadne ako to opraviť
 
K

Kenshi

Návštěvník
Okej vyriešil som to po svojom, nakoľko mi inštalačka, nechcela prepísať anglický jazyk, tak som si ju dal stiahnut iba do priečinka kde mi prišli súbory histórie a preklad. Následne som to len ručne dal prepísať v priečinku hry a už to šlape :)
 
Top