• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

A Way Out dostupný v češtině

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Leffi

Just another streamer
Legenda PH
Tak to bylo skutečně rychlé, ale vlastně nijak překvapivé.

V neděli jsme proběhli A Way Out, na jeden velmi intenzivní zátah, za bedlivého dozoru @morfeus.. osobně, který tak měl z první ruky pokud jsme na něco narazili.

No, náš záměr "testovat" češtinu se trochu zvrhnul, protože v tom nejsme kdo ví jak zběhlí a tak bylo velice snadné a neodolatelné, nechat se strhnout tempem, jakým se hra ubírá napříč příběhem.

Kdo si nechal naše vysílání ujít, protože se nechtěl připravit o osobní prožitek s překladem, samozřejmě dobře udělal, protože spoilerům se absolutně nedalo vyhnout.

Čekání končí, čeština je plně k dispozici všem, majitelům PC verze.

Jak jsem zmínil výše, tak náš test zrovna vypovídající hodnotu neměl, byť pár chybek odhalil, tak hlavně v přímé linii od začátku do konce. Pokud budete procházet více dialogů, více si povídat s mukly, atp. a na nějakou chybku narazíte, neváhejte ji prosím nahlásit přímo Morfeovi, v profilu překladu.

Profil překladu: A Way Out
 
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
Top