• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

60 Seconds

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
D

DANIELS

Návštěvník
Zdravím. Chtěl bych se vrhnout na překlad hry 60 Seconds, jenomže absolutně nevím jak vytáhnout text ze hry. Byl by někdo tak ochotný a napsal mi, jak bych to mohl udělat? Děkuji.
 
K

Klenix

Návštěvník
Vypadá to, že čeština již existuje nějaký ten pátek
Co se týče funkčnosti, nevím.
 
R

rex2630

Návštěvník
[QUOTE="Kl...[/QUOTE]
Má čeština bohužel není dokončena a je určena jen pro starou verzi hry. Na mém webu je spíš jen k tomu, kdyby ji někdo chtěl dokončit.
 
D

DANIELS

Návštěvník
Text jsem našel, problém je že když se snažím cokoliv změnit, jenom písmenko jak u angličtiny, polštiny nebo čehokoliv jinýho tak když zapnu hru, ukáže to jen na chvilku fialovou obrazovku, potom se to jakoby načte do hl. menu a tam už hraje jen hudba a černá obrazovka. Nevíte jak to opravit?
 
D

DANIELS

Návštěvník
Původně jsem to otevíral v Hex Editor Neo - tam to ale bylo strašně nepřehledné tak jsem to upravil v notepadu ++. Tam sem upravil text jako např. "First Aid Kid" na "Lekarnicka" (jak s diakritikou tak bez ní jsem zkusil) a i při téhle malé změně už to nešlo. Když jsem to vrátil šlo to zase ok.
Původní (funkční):
item_firstaid,"First aid kit","Apteczka","Kit mĂ©dical","Аптечка","Verbandskasten","BotiquĂn","Kit mĂ©dico","Kit medico","救急箱","急救`包`"

Po úpravě (nefunkční):
item_firstaid,"Lekarnicka","Apteczka","Kit mĂ©dical","Аптечка","Verbandskasten","BotiquĂn","Kit mĂ©dico","Kit medico","救急箱","急救`包`"
 

MerlinSVK

Člen
Na hry robené v Unity Engine je niekoľko nástrojov. Najlepší je UnityEx, ktorým vieš importovať a exportovať súbory z .assets (a level*) archívov.

Texty sú v sharedassets0.assets, v súbore Book.txt
A TTF fonty, ktoré nemajú háčky sú v sharedassets2 a sharedassets3.

60Seconds 2018-02-18 12-31-01-97.jpg
 

Přílohy

  • UnityEX_169.rar
    397,9 KB · Zobrazení: 21
D

DANIELS

Návštěvník
Co ti k tomu říct? Seš fakt borec, díky moc.

Teď to ještě přeložit, překládat to budu ve volném čase sám, takže když až to někdy dodělám tak dám vědět a dám to sem. Myslím že překlad si tahle hra zaslouží.
 
T

The Spyker

Návštěvník
Po domluvě s uživatelem "DANIELS" na tom začneme s týmem pracovat,
Hra není moc dlouhá a do pár dní bude hotovo :D

Děkuji,
Spyker
 
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
Top