1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Novinka Zrušené Silent Hills

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 28 Duben 2015.

1. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Nebyl to nikdy vyloženě můj šálek kávy, ale už jsem dorostl a říkal jsem si, že nově vyvíjené Silent Hills, které mělo vzniknout pod taktovkou Guillerma del Tora a v němž se měl objevit mimo jiné i herec Norman Reedus (jj ten borec z The Walking Dead), bych si s chutí zahrál. Dokonce jsem si už rýsoval, jak si to napíšu do sekce s přáním češtin.
    Bohužel, celý projekt šel ke dnu a ač se prý další hry ze Silent Hill dočkáme, tak to bude pod taktovkou někoho úplně jiného.
    Co na to říkáte, no není to tak trochu škoda?

2. Smrajdl

Smrajdl Člen

tenhle typ her me nic nerika, takze me to nechava naprosto v klidu

3. Char

Char Grafik Tým překladyher.eu Tým COTT

Neni vsem dnum konec Leffi ono se to tyka sporu Kojimy s Konami. "Ono staci si vzpomenout kdy se jen mihlo na GC konferenci Sony bez jediného slova vysvětlení. Hráči pak chozením ve strašidelné smyčce jedné chodby až do zblbnutí svépomocí zjišťovali, o co se vlastně jedná." Eurogamers Nejsem, zasvetcen jen vidim malicherne spory ktere nas muzou jen rozesmutnit. Ale jsem optimista a vyjde lepsi a uzasna hra na toto tema s
    pod taktovkou Kojimi. Nadherna predstava. ;)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1

Sdílejte tuto stránku