• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Novinka 

Zrušené Silent Hills

Nebyl to nikdy vyloženě můj šálek kávy, ale už jsem dorostl a říkal jsem si, že nově vyvíjené Silent Hills, které mělo vzniknout pod taktovkou Guillerma del Tora a v němž se měl objevit mimo jiné i herec Norman Reedus (jj ten borec z The Walking Dead), bych si s chutí zahrál. Dokonce jsem si už rýsoval, jak si to napíšu do sekce s přáním češtin.
Bohužel, celý projekt šel ke dnu a ač se prý další hry ze Silent Hill dočkáme, tak to bude pod taktovkou někoho úplně jiného.
Co na to říkáte, no není to tak trochu škoda?
 

Char

Grafik
Tým překladyher.eu
Neni vsem dnum konec Leffi ono se to tyka sporu Kojimy s Konami. "Ono staci si vzpomenout kdy se jen mihlo na GC konferenci Sony bez jediného slova vysvětlení. Hráči pak chozením ve strašidelné smyčce jedné chodby až do zblbnutí svépomocí zjišťovali, o co se vlastně jedná." Eurogamers Nejsem, zasvetcen jen vidim malicherne spory ktere nas muzou jen rozesmutnit. Ale jsem optimista a vyjde lepsi a uzasna hra na toto tema s
Guillerma del Tora s Norman Reedus
pod taktovkou Kojimi. Nadherna predstava. ;)
 
Top