1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Zoo Tycoon 2: Marine Mania

Téma ve fóru 'Chci přeložit / Hledám překlad' založil B3aster, 15 Leden 2018.

1. B3aster

B3aster Člen

Ahoj našiel by sa niekto kto by sa pustil do prekladu tohto DLC ku hre Zoo Tycoon 2. Keďže už ku všetkým ostatným DLC sa mi podarilo CZ zohnať, tak ostáva tento posledný na ktorý nikto preklad bohužiaľ nespravil.
    Chcem urobiť radosť niekomu kto to hraje od rana do večera a moc po anglicky nerozumie. Ak by bola možnosť. Vopred ďakujem za odpoveď.

2. Vik27

Vik27 Člen

Ahoj, myslím že by tam nemělo být nějak extra moc textu. Pokud by se našel někdo kdo by ze hry vytáhnul anglické texty tak bych se do toho možná pustil. :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  3. B3aster

B3aster Člen

Super to by bolo úžasne, ja by som ti súbory poskytol, len problém je ten že neviem aké súbory potrebuješ.

4. Vik27

Vik27 Člen

Já nejsem programátor takže bohužel nevím, zkus se někde poptat jak vytáhnout texty ze ze hry?

5. raptorCZ

raptorCZ Člen

Pokud se nepletu, tak tahle hra vysla v ceske verzi. Takze preklad je zbytecny, max. vyextrahovat pro eng verzi.

6. Vik27

Vik27 Člen

Mohl by jsi mi raptore prozradit, kde se dá hra v cz pořídit? Myslím si že se pleteš tento díl v cz pokud vím nevyšel bohužel už nemůžu na heurece najít ani základní hru ZT 2 :(

7. raptorCZ

raptorCZ Člen

Sdílejte tuto stránku