• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Zombie Solitaire 2 - Chapter 2

Zombie Solitaire 2 - Chapter 2 1.0

morfeus..

Překladatel
Příspěvky
299
Skóre reakcí
139
Bodů
0
morfeus.. přidal nový překlad:

Zombie Solitaire 2 - Chapter 2 - Fandovský velmi volný překlad

Toto je základní info, které budu ještě upřesňovat.

Hra je druhým dílem klasické, přesto zábavné hry Solitaire s tématem Zombí

Upřímně překlad jsem začal s myšlenkou, že si to překládám jen sám pro sebe. A také bylo snadné se dostat na text a vrátit bez problémů ho zpět. Pak mi ale přišlo líto, se s Vámi o něj nepodělit. Nechtěl jsem na takovou blbinu zaměstnávat grafiky a protože hra nepřijímá písmenka s háčky a s kroužky tak je to celé dělané bez těchto českých písmenek. (malinko to...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
Ahojky , muzu se zeptat prosimte k prvnimu partu cestina neni ? predem dekuji za odpoved :)
 
Back
Top