1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Zmizeli mě hry ze Steamu i Gogu

Téma ve fóru 'Hledám pomoc' založil Warhead22, 25 Listopad 2015.

1. Warhead22

Warhead22 Člen

Ahoj.Nevíte někdo co mám dělat když jsem si upgrad.pc.(zákl.desku ,procesor ,systém)a po přihlášení jak na steam tak na gog nemám v knihovně ani jednu hru.Samozřejmě že login i heslo je stejné jako před upgr.pc.Oni tam něco píšou anglicky jenomže já ten jazyk neovládám.Pomozte prosím někdo kdo s tím má nějaké zkušenosti.Dík.

2. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

"Oni tam něco píšou anglicky"... tak to napíš aj sem

3. Kamil

Kamil Administrátor Správce Tým překladyher.eu

Těch důvodů může být více, ale zaráží mě, že to udělal Steam i GoG, to je velmi zvláštní.
    - upgradoval jsi jen systém a původní klienty + místa pro stažení her si nechal stejné? Nebo jsi instaloval vše znovu (OS a klienty) na čisté disky?
    - pokud si jen upgradoval, nezměnila se Ti po instalaci OS "písmenka" u disků ?
    - nemáš omylem nastaven nějaký filtr nebo prázdnou složku?
    - zkus ve Windows dočasně vypnout firewall a antivir (jen na test)

PS: Ty neovládáš ani jazyk český :)

4. Warhead22

Warhead22 Člen

Teď je to tam zase česky ale přes nějaký překladač.Jde o to že už mě přišlo x mailů o potvrzení účtu jestli je můj nebo ne a i po vložení kodu který mě pošlou pořád hry ne a ne najít.:(

5. Warhead22

Warhead22 Člen

No názvy disků se změnili.

6. Warhead22

Warhead22 Člen

Instaloval jsem vše na čistý (formátovaný disk)

7. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

Pokud chceš pomoct je opravdu dobré přepsat všechny důležité informace od nich, nejlépe v původním jazyce bez překladu v google překladači. Bez těchto informací je těžké poradit proč/co/jak.

8. Chidlink

Chidlink Člen

Koukni do knihovny do steamu jestli máš hry nainstalované. :)
    Jinak to je divný, já jsem si koupil nový počítač a všechny hry jsem tam měl, stačilo je jen nainstalovat.
    Podle toho co píšeš mě napadá ještě jedna věc, máš nainstalovaný steam ? Píšeš že ti to jde přeložit přes překladač, to znamená že navštěvuješ webovou stránku steamu a tam se ti po přihlašení hry nezobrazí, musíš mít steam nainstalovaný.
    To samé u gog, máš nainstalovaný gog nebo jen navštěvuješ webové stránky gogu ?

9. Kamil

Kamil Administrátor Správce Tým překladyher.eu

Tak teď v tom mám tedy chaos. Přihlásíš se tam ze Steam klienta nebo ne? Pokud po Tobě pořád chtějí potvrzovací kód, tak spíš tipuji, že ne. Raději jsem dej kopii obrazovky, jak to vypadá, když jsi podle Tebe přihlášený...
    A na GoG i Steam se přihlas na webu, tam by jsi ty hry měl ve své knihovně vidět bez ohledu na PC, jen pro kontrolu.

PS: Z toho Tvého popisu jde opravdu poznat velké kulové, to by člověk musel být věštec, aby něco pochopil :(

Sdílejte tuto stránku