1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Yesterday Origins

Hra, která vás znovu vtělí do role nesmrtelného hrdiny.

1. Pirkus

Pirkus Dárce překladyher.eu Člen

Pirkus přidal nový překlad:

Yesterday Origins - Hra, která vás znovu vtělí do role nesmrtelného hrdiny.

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

Hra nevypadá špatně. Jenom dotaz, to se jedná o pokračování Yesterday? Nebo je to samostatná hra?

3. Pirkus

Děkuji za dotaz. Podle games.cz se má jednat o pokračování.

Doplním do textu.

4. PLuto

PLuto Člen

Ano, jedná se o pokračování. Respektive, navazuje to na první díl, ale tím způsobem, že se hráč dostává do různých časových období. Proto i při překladu bude dobré navázat na některé výrazy či jména použité v prvním díle.

5. Zrovna nedávno jsem jedničku odehrál (dá se koupit v české lokalizaci za stovku na Click2Play). Vybavuji si, že překládané jméno obsahovala snad jen v případě "vládce metra" - tuším snad "Škrtič"? Jinak jsou používaná jména víceméně občanská. Asi bych navrhoval to prostě přeložit a případně pak jen doladit proti té jedničce. Mimochodem, jednička je navíc i docela krátká, takže si to třeba nejdřív zahrá před tou dvojkou? Každopádně se těším.

6. Pirkus

Bohužel jsem si hru zakoupil v AJ, ale české texty z prvního dílu již mám a zítra se pouštím do práce.

Zatím jsem dvojku nehrál (čekal jsem na češtinu k 1. dílu), ale poté řeknu, zda je "důležité" si zahrát předchozí díl k pochopení děje.

Snažím se být tolerantním k budoucím testerům a co nejvíce detailů vyladit již ve fázi překladu, abych jim ušetřil práci.

7. Ahoj Pirkusi,

u překladu Yesterday Origins píšeš, že máš k dispozici překlad na původní Yesterday. Mě se bohužel nedaří nikde na netu najít, byl by jsi tak hodný a upnul by jsi ho někde prosím?

Díky

8. Zdravim, také se přimlouvám za odkaz na češtinu pro první díl, díky :)

9. Pirkus

necisty a mortyss:

Českými texty jsem myslel textový dokument obsahující jen čistě vytažené věty ze hry. Nejsem si jistý, zda jej půjde použít ve hře. I tak ale pošlu pomocí PM. ;)

Zároveň bych se tímto rád omluvil za neaktivitu z osobních důvodů. Nyní se zase pouštím do překladu.

10. MAtezcz

MAtezcz Člen

prosím o info jestli překlad pokračuje a v jaké je fázi, děkuji a držím place

11. Ahoj všichni :)

Taky prosím informace o překladu ..

Držím palce, ..
    ale klidně se i přiložím k dílu, je-li to ještě třeba ... asi to budu výhledově hrát .. myslím, při překladu to skýtá jistou výhodu

Je někde prosím .. řekněme .. repositář (git/subversion/mercurial) s texty? .. ať už z překladu hry původní nebo textů (případně bitmap) vytažených ze hry současné, ještě nepřeložených nebo částečně přeložených ? ..

zdar a sílu!

12. Zdravím,taky bych se rád přimluvil za češtinu k prvnímu dílu.Vlastním Steam verzi,ale anglicky.

13. Triglav

Triglav Člen

Škoda, že aj preklad tejto hry zakapal tak, ako mnohé predtým. Ak by sa však v ňom pokračovalo, potešilo by to.

14. PLuto

PLuto Člen

To je otázka na Pirkuse, v jakém je překlad stavu a jestli má ještě zájem na něm dělat.

Sdílejte tuto stránku