• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Xenonauts

Xenonauts 1.2

ch to víš že to má cenu si ji koupit já se nemůžu dočkat jak bude překlad již se testuje a bude to paráda ,podle ukázek je vše přeloženo a velice kvalitně tak to bude paráda hrát nemůžu se dočkat a nejraději bych se dal to testování joo kéž by to šlo... parádní překlad..
 
Dobrý den.,
přeji krásný den a pro mne je zvláště krásný když budu míti překlad Xenonauts,moc se na něj těším a velice moc za něj děkuji a ještě se chci zeptat zda ještě budete překládat nějaké ty dodatky co tam byly ke stažení.Jé já se těším jako malej jarda.Ještě jednou moc děkuji za perfektní překlad,je to uábavné všechno pročítat a všechno chápat když to je přeložené a opravdu perfeltně.Na ukázkách jsem si všechno pročítal moc mě to vzalo,díky Vám a jak bue důchod tak aspoň nějakoumalou částkou přispěji za ten čas strávený nad překladem,sice moc to nebude ale aspoň něco málo z důchodu a jak je člověk sám tak je to bída.Ještě jednou velice moc děkuji a moc se těším na češtinu díky moc-jardik [email protected]
 
Zdar a sílu,

tak včera nám skončil testing - úspěšně jsme zachránili planetu a snad i naši češtinu ;)

Teď už je instalátor a můžete se na to vrhnout. (To bude zase pár probděných nocí :D )
 
Chlapci je to parádní překlad,já zatím nenašel žádnou chybu a je perfektně vše přeložené,bude spousta nocí probdělích,i ta ufopedie se čte jedním dechem co jsou za možnosti a technické věci,opravdu perfektní překlad a velice moc za něj děkuji a pokud by jste dopřekládali ještě tady tuto věcičku :http://www.goldhawkinteractive.com/forums/showthread.php/12362-%28-1-07-1-09%29-completely-stable-Xenophobia-version-of-AND_GREAT --jou to by bylo moooc bezvadný,ještě jednou moc díky,perfektní práce,smekám před vámi....
 
Zdravim, super prace na prekladu. Kdy zhruba bude cestina ke stazeni? Porad mi to hlasi, ze priloha neni k dispozici :(
 
Ahoj.
Nemáte někdo radu jak to nainstalovat. Po spuštění souboru to problikne, commander (plocha, cokoli kde to spustím) se zakousne a tím to u mě končí.
Díky za radu
 
Inštalačku som v pohode spustil pod Win10 64x. Možno je to tým, že nemám antivír.
 
A nezapomente že čeština musí být ve složce ASSETS - u mně je to tady:
D:\GOG Games\Xenonauts\assets
steam má cestu jinou, ale na konci je zase adresář \assets
co se týče antiviru mám avg a problém s ním nebyl ale spouštím to jako správce.
 
zdravím pánové,mám dotaz ,zda se chystáte v budoucnu dopřekládat Xenonauts workshop,je tam pár dobrých modů které zpestří a oživí hru a ještě dotaz,prosím když na začátku hry dám mod launcher,vyberu asi 20 modů a dám do hry .Hra se spustí a vše v pohodě.Ale jak vyjedu,ze hry a hraji na nový den,tak musím znovu toto udělat,protože ty mody co jsem tam dal minulej den tam nejsou zatržené,jak prosím udělat aby byly stále zatržené a ve hře.Jedná se o pár modů a možná by nebylo špatné toto dopřekládat,jsou tam i nějaké grafické mody tak moc překladu nebude,například snad jen ten :

Full Soviet Weapons Extension Pack a pár ještě bylo by to moooc fajn ,ale nevím si rady jak udělat aby tam mody zůstaly a nemusel je aktivovat při každé hře,budu rád za každou radu,moc děkuji za ochotu a snad i nějakou radu--jardik
 
díky moc za češtinu, chtěl jsem se zeptat jestli by někdo neporadí jak dostat češtinu do hry na linuxu, mám linuxový steam a ubuntu 14.04
 
Perfektní, díky za rychlou odezvu, čeština je luxusní, už vím jak strávím chvíle volna u vánočního stromku ;)
 
Ufff, 1.1 je na světě a pevně doufám, že jsme vychytali všechny chybky a doplnili těch pár drobností a omáček, které se bohužel předtím "ztratili v překladu". Byl to boj, ale vítězství ve válce bylo dosaženo :)
 
Ještě jsem na pár překlepů narazil, až toho najdu víc, tak pustím 1.2 @4rianus díky za korekci :)
 
Back
Top