1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Xenonauts 1.2

Old school tahová strategie ve stylu původních X-Com her

1. Hudson

Hudson Člen

Hudson přidal nový překlad:

Xenonauts - Old school tahová strategie ve stylu původních X-Com her

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 4
  2. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Super, dávám to na FB hodně štěstí :)

3. Cimmeran

Cimmeran Člen

Paráda držím pěsti .-)

4. GhostikCZ

GhostikCZ Člen

paráda! těším se na překlad!

5. Hudson

Hudson Člen

6. jardik

jardik Člen

Držím palochy a moc se těším a jestli chceš pomoc aspoň testovat tak napiš,škoda že již néní manželka,bohužel zemřela na rakovinu a ta mně vždycky překládala,ach jo jak chybí.Nemůžeš prosím poslat i za málo budu vděčný.Když tak pošlu nějakou korunku za přeložení sice moc to nebude jsem v důchodu a ještě před operací všechno se to nějak **** a včůl jsem se vydal z peněz ,vnučka šla do první třídy ach jo ale moc se těším díky--jardik

7. ..no už sa neviem dočkať :)

8. Hudson

Hudson Člen

Díky všem za podporu, přidávám ukázku ze hry :)

nápady a připomínky k překladu mi klidně napište

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
    Naposledy upravil: 18 Září 2015
  9. Hudson

Hudson Člen

10. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Děkuju za překlad a hodně štestí Hudsone. :ay::ay::ay:

11. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Jardiku preji úprimnou soustrast. :ac::ac::ac:

12. jardik

jardik Člen

Díky moc Hráči,je to osud s tím se nedá nic dělat..Ale nyní aspoň dělá Hudson radost a tímto mu moooc velice moc děkuji a těším se a rád bych již testnul,po pravdě se nemůžu dočkat a nyní jak budou ty dlouhé podzimní večery bych to tuze moc uvítal a to víš jak je člověk sám tak to někdy stojí všechno za prd,a všechna naň padá.Moc se těším na tuto hru jak bude česky ještě v polštině bych si ji zkusil ale čeština a jak bude zima jůj to by bylo bezva no moc se těším a jak to mě to trochu vyjde tak z důchodku bych i nějakou korunku klidně poslal za parádní práci,díky moc za překládání Hudsone a prosím moc jen vydrž až do konce,díky a pěkný večer-jardik

13. Hudson

Hudson Člen

Rád bych Ti poslal překlad na test, ale není to hotové. Jen by to kazilo hraní. Neboj makám na tom jak můžu :)

14. Hudson

Hudson Člen

15. jardik

jardik Člen

Zdravím,je to pěkné.Já včera hrál-prej jen chvílku a sice po polsku nebo anglicky neumím jsem již starej člověk a je pozdě se naučit angl. jazyk a tak se mooc těším na překlad již se nemůžu dočkat a hraní se z chvílky:) protáhlo na tři hodiny:wideyed:-- a pokud by bylo třeba otestovat,hrát a upozornit na chyby tak rád pomůžu ,jsem v důchodu a již sám a tak času je habakůk,opravdu se nemůžu dočkat,no zatím hraju v polštině,ale česky, joo to bude jiná věcička,moc se těším.Držím všechny palochy co ještě mám-- a mám jich ještě hodně zatím všechny- aby se vydrželo dále pokračovat v překladu.Moc za něj děkuji--jardik

Sdílejte tuto stránku