• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Xenonauts 2 - Kickstarter project

Hudson

Překladatel
Příspěvky
213
Skóre reakcí
154
Bodů
0
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Taky po PP pošilhávám. :) Nemá náhodou někdo přístup k tomu buildu backerů? Nekupoval to někdo? Zajímalo by mě, jak jsou na tom texty, a tak...
 
Zdravím,
právě vyšla uzavřená beta Xenonauts 2. Zajímá mě, jako fanouška XCOM her, zda se najde někdo, kdo by vytvořil český překlad.
Děkuji za odpověď.
 
[QUOTE="Je...[/QUOTE]
PP mám předplacené na FIGu, mohu s něčím pomoct?
 
Jetro jestli chceš někam něco poslat tak mi napiš co a kam ;) snad se mi to podaří
 
Ahoj, to jsem psal před rokem, kdy jsem ještě nedělal na Anno 1800, teď už není kde brát čas. :)
 
Back
Top