1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

XCOM 2

Téma ve fóru 'Koš' založil Leffi, 11 Červen 2015.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Tahle pecka dle všeho vyjde ještě tento rok a bylo by velice fajn, kdyby se dočkala češtiny stejně jako první díl. Strávil jsem u něj mnoho hodin plných nervů. nadávek a vůbec všemožných vyhlášení války programátorům a jejich rodinám.

Tenhle zážitek mi umožnila původní čeština a strasně rád bych se porozčiloval i tohoto dílu.

• Souhlasím Souhlasím x 2
  2. Jetro

Jetro Člen

Jakožto autora dané češtiny mě to velice těší ;)

• To se mi líbí To se mi líbí x 4
  3. Nippo

Nippo Tým COTT Člen

áááááá Jetro, tak to kôli tebe mám každý večer zas infarktové stavy, bo to zas hrám :D Hlavne, keď debilko s brokovnicou jedno políčko vedľa, 100% zásah a on sa aj tak netrafí... juj to sú stavy potom :D Ale ďakujem ti za CZ.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  4. Wishmaster

Wishmaster Člen

funguje cestina na najnovsom patchi?

5. Nippo

Nippo Tým COTT Člen

Určite áno, min. týždeň som to inštaloval.

6. CalisOrel

CalisOrel Tým COTT Člen

Také se chci přimluvit za češtinu:thumbsup: k této hře a velice rád přispěji.:)

7. GhostikCZ

GhostikCZ Člen

Take bych moc rad videl čestinu a take nebudu mit problem si ji zaplatit

8. Mateu

Mateu Člen

Zde se přimlouvám taky za češtinu :)

9. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Překlad by byl dobrý. :thumbs up:

10. Já bych se klidně k přidal k překladu, kdyby do toho někdo šel ;)

11. Sierpe

Sierpe Člen

Taky se velmi přimlouvám protože Xcom 2 a Total War: Warhammer budou pro mě hry roku 2016 :) Warhammer přeloženy bude ofic ..Xcom 2 čeká na Pana Jetra doufám :)

12. estla

estla Člen

tiež by som brala cz, angličtina nie je práve moja silná stránka a túto hru bez nej nedám, a veľmi by som chcela, keďže som hrala jedničku ;)

13. jojo , češtinu bych taky bral . Navíc jsem se na té jedničce trochu podílel , udělil jsem asi 150 rad jak by se měli ty ufoni jmenovat :)

14. Sierpe

Sierpe Člen

No já myslím že snad Xcom 2 bude ne? Vždyť to je nejzásadnější hra roku 2016 :D :D :D

15. Sierpe

Sierpe Člen

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku