• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Novinka 

XCOM 2: Válka vyvolených, v češtiněPo nějakém čase přicházíme konečně s dlouho očekávanou zprávou:
Vydáváme dokončený překlad XCOM 2: Válka Vyvolených (War of the Chosen).
Součástí překladu je i DLC: Tactical Legacy Pack (Balíček Dědictví)
Překlad je již nyní volně ke stažení v profilu hry.

Překlad novinek datadisku Vyvolených byl dokončen, otestován a co se dalo vychytat a vyladit, bylo uděláno.
Tato hra má bohužel spousty limitů např. z pohledu ženských postav, takže při detailním studování chybky najít můžete, ale snažili jsme se, jak se dalo.
Samozřejmě, pokud někdo nalezne nějaké chyby, můžete posílat (screenem obrazovky s chybou!) např. na SZ.
Jako malý bonus jsme pro vás přeložili opět i pár nejpoužívanějších módů z Workshopu. Jejich seznam naleznete obdobně jako u základní hry v profilu jako "rozevírací spoiler".

Současně s tím je vydána (aktualizována) i tzv. "finální" verze češtiny pro Základní verzi (XCOM2 + Long War 2).
Průběžně bylo opraveno ještě pár chybiček a doladění. Jako hráči si asi ničeho nevšimnete, ale my máme rádi kvalitu a o tu se snažíme...
Základní hra je tak hotová a maximálně po nějaké době, v případě nějakých nahlášených chybek, vydáme příp. opravnou aktualizaci pro Chosen...

Přejeme všem fanouškům této série, ať si konečně pořádně a za svoji trpělivost i více než zaslouženě užijí hru v českém jazyce.

Text si pro vás připravil @PredatorV, vedoucí týmu COTT.
 
Nevím jestli to jsem patří, ale chtěl bych poděkovat všem překladatelům her a tvůrcům těchto stránek. Jsem už starší člověk a ještě ke všemu dislektik, což mi neumožnilo se naučit jakýkoliv cizí jazyk. Tím, že děláte překlady her mi umožňujete si je zahrát a mít z toho i ten správný prožitek. Moc Vám za to děkuji, obdivuji,nejen Vaší práci, ale i trpělivost s jakou to děláte. Ještě jednou moc děkuji a držím palce ať všem Vám, překladatelům daří a to i v tom nepřekladovém životě.
 
Výborně odvedená práce.Velké díky překladatelům...I když člověk angličtinu zvládá,není nato si ji zahrát v mateřském jazyce.
 
zdravím..mám otázku..ked mám xcom2 na gogu..a xcom 2 -war of the chosen by som kúpil na steame..bude sa to dať spojiť?...či musím war of the chosen kúpiť tiež na gogu?..

 
Top