1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Novinka XCOM 2: Válka vyvolených, v češtině

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 1 Srpen 2019.

1. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Po nějakém čase přicházíme konečně s dlouho očekávanou zprávou:
    Vydáváme dokončený překlad XCOM 2: Válka Vyvolených (War of the Chosen).
    Součástí překladu je i DLC: Tactical Legacy Pack (Balíček Dědictví)
    Překlad je již nyní volně ke stažení v profilu hry.

Překlad novinek datadisku Vyvolených byl dokončen, otestován a co se dalo vychytat a vyladit, bylo uděláno.
    Tato hra má bohužel spousty limitů např. z pohledu ženských postav, takže při detailním studování chybky najít můžete, ale snažili jsme se, jak se dalo.
    Samozřejmě, pokud někdo nalezne nějaké chyby, můžete posílat (screenem obrazovky s chybou!) např. na SZ.
    Jako malý bonus jsme pro vás přeložili opět i pár nejpoužívanějších módů z Workshopu. Jejich seznam naleznete obdobně jako u základní hry v profilu jako "rozevírací spoiler".

Současně s tím je vydána (aktualizována) i tzv. "finální" verze češtiny pro Základní verzi (XCOM2 + Long War 2).
    Průběžně bylo opraveno ještě pár chybiček a doladění. Jako hráči si asi ničeho nevšimnete, ale my máme rádi kvalitu a o tu se snažíme...
    Základní hra je tak hotová a maximálně po nějaké době, v případě nějakých nahlášených chybek, vydáme příp. opravnou aktualizaci pro Chosen...

Přejeme všem fanouškům této série, ať si konečně pořádně a za svoji trpělivost i více než zaslouženě užijí hru v českém jazyce.

Text si pro vás připravil @PredatorV, vedoucí týmu COTT.

• To se mi líbí To se mi líbí x 4
  2. ReznakP

ReznakP Člen

Díky kluci a holky :) Parádní práce, na rozhazování nemám, ale "na kafe" něco pošlu :)

3. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Super protože překladatelé si na to kafe zaslouží ! A to myslím vážně !

• Souhlasím Souhlasím x 2
    • To se mi líbí To se mi líbí x 1
  4. petrklimecky

petrklimecky Člen

Nevím jestli to jsem patří, ale chtěl bych poděkovat všem překladatelům her a tvůrcům těchto stránek. Jsem už starší člověk a ještě ke všemu dislektik, což mi neumožnilo se naučit jakýkoliv cizí jazyk. Tím, že děláte překlady her mi umožňujete si je zahrát a mít z toho i ten správný prožitek. Moc Vám za to děkuji, obdivuji,nejen Vaší práci, ale i trpělivost s jakou to děláte. Ještě jednou moc děkuji a držím palce ať všem Vám, překladatelům daří a to i v tom nepřekladovém životě.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  5. Výborně odvedená práce.Velké díky překladatelům...I když člověk angličtinu zvládá,není nato si ji zahrát v mateřském jazyce.

Sdílejte tuto stránku