1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

X4:Foundations

Fanouškovský překlad uspěšné serie X který by neměl určitě chybět...

1. Bobmaster

Bobmaster Člen

Bobmaster přidal nový překlad:

X4:Foundations - Fanouškovský překlad uspěšné serie X který by neměl určitě chybět...

Zjistěte více o tomto překladu...

2. janspeedy

janspeedy Člen

ahoj ... jsi skvělý že ses pustil do překladu . budeš překládat i encyklopedii ?

3. Bobmaster

Bobmaster Člen

Čau...ano bude to kompletní překlad...mimochodem encyklopedii jsem dnes dodělal...

4. Zdar. Díky moc že ses pustil do překladu. Ve hře sice moc rozhovorů není ale spousta věcí je třeba pochopit z tutoriálů . Hlavně věci kolem kraftění , stavby základen a vztahů s frakcemi. Proto češtinu rád uvítám :) Chtěl jsem se zeptat , jak dlouho asi bude překlad trvat? Nemám přehled kolik stránek tewxtu hra obsahuje.

5. Bobmaster

Bobmaster Člen

No textu je tam celkem dost přes 900ns...Co mě překvapilo tak je tam text co hra vůbec nepožívá. Třeba ohledně skokového pohonu. Taky je tam text z tutorialu Rebirth jako výuka řízení Albion Skunk...Na to jak je text rozházenej, neuspořádanej tak to vypadá že něco je použité z předchozího dílu a nebo je text pro budoucí aktualizace.Pokud to potáhnu sám tak to potrvá...a to nemluvě o tom kolik změn přinesou aktualizace 2.0,2.5, 3.0 atd...

6. damirek

damirek Člen

Ahoj
    Bombaster: nemohl by jsi průběžně dávat překlad na stažení? Rád bych si to už vyzkoušel.

7. Bobmaster

Bobmaster Člen

To asi ne. Ale možná se můžem domluvit po překladu na test

Naposledy upravil moderátor: 28 Únor 2019
  8. Bobmaster

Bobmaster Člen

S pepe143 jsem v kontaktu a můžu tě ujistit že na překladu nedělá. Nemá čas...a myslím že má v plánu dodělat jeho mimino rebirth... Dobrá zpráva je že mi vypomáhá kajik...

Sdílejte tuto stránku