1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

X4 Foundations

Téma ve fóru 'Hledám pomoc' založil pepe143, 2 Prosinec 2018.

1. pepe143

pepe143 Člen

Ako som prekladal X3 Rebirth do SK, chystám sa preložiť aj X4. Bude záujem? Ak áno, nájde sa niekto na výpomoc? Je mi jedno či to bude SK alebo CZ.

2. Char

Char Grafik Tým překladyher.eu Tým COTT

Podle recenzí vypadá dobře návrat ke kořenům. Rebirth jsem rozehrál ale bylo to tak nudné, že jsem to odinstaloval. Škoda X, X2 a i X3 se mi líbila.
    Mohu pomoci s grafikou :)

3. Určitě češtinu uvítám. Bohužel s překladem nepomohu moje angličtina je velmi žalostná.

4. Zipp

Zipp Člen

Ahoj, rád bych pomohl. Co bude v mých chabých :) silách, tak bych přeložil.
    Kde bych našel soubory k překládání? (Hru mám nainstalovanou)

5. Taky uvítám překlad, ale angličtinu mám mizernou. Hrál jsem všechna X - Universe, na X-4 jsem zvědavej.

6. janspeedy

janspeedy Člen

překlad bych uvítal a byl bych za něj moc rád :) . i nějakou tu kačku bych pustil :)

7. marshalx

marshalx Člen

Taky určitě pustím nějakou kačku za překlad. Dík moc. už se těším :)

8. Aristarch

Aristarch Člen

Super správa. Rád by som pomohol, ale neviem natoľko dobre anglicky, tak jedine prácou s grafikou. Myslím úpravou grafiky... ako je napríklad retušovanie anglického textu a nahradenie prekladom... ak by sa niečo také zišlo.

9. pepe143

pepe143 Člen

@Zipp texty sú uložené v 09.cat, musia sa vyextrahovať von. Stým nie je problém, mám ich vonku, je to XML súbor. Pre ostatných, dá sa prekladať aj z iných jazykov, Nemčina, Ruština, Taliančina atď. Každá pomoc je vítaná.

10. Zipp

Zipp Člen

V jakém programu jsi to vyextrahoval prosím?
    Nebo, šlo by soubor poslat, popř. nahrát sem?
    Děkuji :)

11. damirek

damirek Člen

Ahoj
    Dodělal jsem si x rebirth sám na verzi 4.3 vr pomocí google aspoň tak, abych to mohl hrát. Ono totiž ve virtuální realitě je to jiná liga. Mám i Elite dangerous ve vr, ale bez češtiny jsem ztracen a hrát to nemůžu. Proto jsem byl velmi rád za překlad od pepe143.
    Na nexusu už je na X4 text v Polštině. Rád bych pomohl, ale nejsem jazykově nadaný.
    No a samozřejmě bych taky přispěl, i když čekám na verzi vr.

12. pepe143

pepe143 Člen

@Zipp
    Program sa volá XeRCEs, v prílohe máš vyextrahovanú Angličtinu a Ruštinu, ja prekladám z Ruštiny a kontrolujem Angličtinou. Treba si dať pozor, v X-Rebirth bol problém z diakritikou a dĺžkou riadkov. Texty nesmú byť moc dlhé v menu, tabuľkách a pod. Nebude ich správne zobrazovať, tiež č,ž,š,ř,ľ,ť v slovách nahradzovalo nejakým znakom. Treba dávať pozor a použiť významovo iné slovo. Uvidíš sám keď budeš prekladať. V XML nemeň kódovú stránku, musí byť UTF-8. Keby niečo píš, poradím.

Přiložené soubory:

• 09.rar
      Velikost souboru:
      678 KB
      Zobrazení:
      13
  13. pepe143

pepe143 Člen

Prvý nástrel prekladu, zatiaľ nevidieť problémy s diakritikou. Uvidíme v samotnej hre.

Přiložené soubory:

14. Bobmaster

Bobmaster Člen

Cau vsem. Ani jsem nedoufal ze by to někdo prelozil...Super práce...moc se tesim na cestinu

15. Zipp

Zipp Člen

Super práce, moc děkuji. Budu pracovat na českém překladu.
    Slovensky sice rozumím, ale aktivně nemluvím ani nepíšu. Ještě bych to popletl :)

Sdílejte tuto stránku